×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Putinam aicina piešķirt Krievijas varoņa titulu (22)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kamēr Eiropas Savienība un ASV pret Krievijas amatpersonām un uzņēmumiem nosaka aizvien bargākas sankcijas, vairāki Krievijas žurnālisti no valsts austrumu apgabaliem aicinājuši likumdevējus piešķirt prezidentam Vladimiram Putinam Krievijas augstāko atzinības apliecinājumu Krievijas varoņa titulu, ziņo laikraksta “The Moscow Times” interneta vietne.

Ar lūgumu apbalvot Putinu ar šo titulu žurnālistu grupa vērsusies pie Krievijas parlamenta abu palātu priekšsēdētājiem – Valsts domes spīkera Sergeja Nariškina un Federācijas padomes spīkeres Valentīnas Matvijenko. Nariškinam un Matvijenko adresētajā vēstulē tās autori norāda, ka Putins Krievijas varoņa titulu ir nopelnījis, anektējot Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Krimas aneksiju vēstules autori dēvē par “varonīgu lēmumu, kas grūtā laikā sniedza atbalstu Krimas pussalā dzīvojošajiem tautiešiem un brālīgajām tautām”. “Prezidents pelnījis šo titulu par Krievijas teritoriālās vienotības sargāšanu, par viņa stingrajiem patriotiskajiem uzskatiem, par mūsu nācijas interešu aizstāvēšanu visā pasaulē,” teikts krievu žurnālistu vēstulē.

Tikmēr pats Putins izpelnās aizvien asāku starptautiskās sabiedrības nosodījumu par Maskavas izvērsto agresīvo politiku pret Ukrainu. ES un ASV jau noteikušas vairākas sankciju kārtas pret Krievijas privātpersonām un uzņēmumiem. ES gatavojas rīt nosaukt vēl četru Putinam pietuvinātu personu vārdus, pret kurām tiks vērstas sankcijas – banku kontu iesaldēšana un vīzu liegumi.

Krievijas likumi paredz, ka par Krievijas varoņa titula piešķiršanu lemj Krievijas parlaments.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Putins ir iedomājies, ka viņš ir ģeniāls, bet patiesībā viduvējība ar kaitīgu aktivitāti. Zema ranga fsbešniks; tik daudz podu, cik viņš ir sagāzis tik īsa laika sprīdī – ir apbrīnojams. Izveidois klerikālu valsti ar zaglīgu valsts pārvaldes vertikāli un zaglīgu baznīcu. Apstākļos, kad viņu rīcībā ir neierobežoti līdzekļi, kas iegūti no dabas resursu iztirgošanas, tas ir ļoti bīstami. Pasaulei jādara visu, lai nobremzētu viņa aktivitātes un pirmais būtu minimizēt resursu iepirkšanu.

 2. Katad. Geroi sovetskogo sojuza.

  Vēstures mēslainē.

  Kas par priekiem cilvēcei.
  Vines maskalis būs beigts. Beigts pagalam.

 3. Nu katrs izklaidējas kā māk.

 4. Pēdējā laika lielākais kara noziedznieks, tāpēc jau varonis!!! Nosauciet vienu varoni krievijā un Vācijā, kurš nebija noziedznieks. Tā,kā viss atbilstoši nopelniem.

 5. Brežņevs Nr 2

 6. asinainainais plutins. Atbildēt

  krievija visi slepkavas ir varoni.tam pidaram kas notrieca pasazieru lidnasiinu ,p*utins jau drosi iedevis lenina ordeni.par krimas nozagsanu saigu arii saneema ordeni.

 7. Nu ko.. Turpinam atbalstīt Jauno Vilni un sajūsmināties par ekonomisko pienesumu, kamēr tā dalībnieki klusu vai skaļi atbalsta savu fīreri, kurš ir tieši atbildīgs par cilvēku bojāeju šobrīd Ukrainā. Valstī, kura grib būt brīva no Kremļa ietekmes. Par Krutoju un LNO – skumji un dusmīgi; vai gadījumā Kultūras ministre nav Tēvzemiete, kura pieļauj šo ņirgāšanos. Sak’ lūk ko var bagāts krievs, kurš draugos jau ar starptautisku slepkavu,- Eiropas kultūras galvaspilsētā savām vajadzībām paņemt operu. Takš smejas par mums, aborigēniem, kas māj galviņām, rokās burzot saņemtos spogulīšus. Pie tam arī, ne visi. Bet tie daži, kam ir, aktīvi cenšas pārliecināt citus: “Klusu, varbūt iedos vēl. Tu stāvi, gaidi, ko kungs teiks.” Tā nedara kungi savā valstī. Tā rīkojas kučieri, gaidot balles noslēgumu, lai aizvestu kungu mājās. Skumji un dusmīgi. Šis verdzības kalpu sindroms latviešiem jāizsmeļ no dvēseles. Citādi nelidosim, jo nespēsim.

 8. Tas jādara ātrāk Atbildēt

  Jāpaspēj piešķirt tik pat,cik Brežņevam!

 9. Mjāāāāāāāāāāa ……. Fašistus par varoņiem !!!!!!

 10. Putinam vispiemērotākie tituli ir -CARJ v zakone, PAHAN Vsija Russi.

 11. Batjuska pomiluj !

 12. Vesture griezas pa apli-krievs bez sava cara nu nevar iztikt!

 13. Pagājušonakt nosapņoju Atbildēt

  Ka putinam izpilda nāvessodu par noziegumiem pret cilvēci.

 14. jaa varonis , taadu pacietiibu ko dara obams ,taas divas lielas valstis kuras tagad karo ukrainaa atceraties 1940 gadu redz vaacietis ar krievu pa visu pasauli karoja amerekaas un anglija paliidzeejagan vaacieshiem gan krievam ar ierochiem un tas notiek tagad karo ukrainaa un varbuut baltkrievijaa bet visi atbalsta to karu tai skaitaa eiropa bet kaut kam tas ir izdeviigi nebuutu varonis jau sen buutu 3 pasaules karsh obamam arii izdeviigi mazaak ukrainju mazaak probleemu ;

 15. Kaut Putins lepns paliktu!

 16. Un arī ĢENERALISIMUSA titulu?

 17. gan jau Putins licis ierosināt varoņa titula piešķiršanu sev

 18. kauns būt krievam Atbildēt

  Nacistiskās Krievijas “varonis” vai nacistiskās Vācijas “varonis” — kada tur starpība?

 19. Staļins ar bija cccp “gerojs”. Visiem kara noziedzniekiem piešķir šādus titulus.

 20. Šitam rašas-parašas “varonim” drīz būs jāstājas Hāgas starptautiskā tribunāla priekšā ,kā starptautiskajam teroristam un vienkārši bandītam!

 21. Vai ir 1.Aprīlis?

Draugiem Facebook Twitter Google+