Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. maijs, 2014
Drukāt

Putins paraksta likumu par lamāšanās aizliegumu filmās un medijos (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis likumu, kas aizliedz lamāšanos filmās, televīzijas raidījumos, teātros un medijos.

Par šī aizlieguma pārkāpumu draudēs naudassods. Organizācijām tā apmērs varēs sasniegt pat 50 000 rubļu (1005 eiro), bet privātpersonām par lamāšanās aizlieguma pārkāpšanu varētu nākties šķirties no 2500 rubļiem (50 eiro).

Strīdīgus gadījumus izvērtēs ekspertu komisija, kurai tad arī būs jānosaka, kas uzskatāms par lamuvārdu.
Savukārt uz grāmatām, kurās lasāmi lamuvārdi, būs jānorāda īpaši brīdinājumi.

Tīmekļa vietne “Vesti” ziņo, ka saskaņā ar sociologu pētījumiem lamāšanās izplatīta divās trešdaļās Krievijas uzņēmumu.

Putina parakstītais likums spēkā stāsies 1.jūlijā, un aizliegums netiks attiecināts uz gadījumiem pirms tā stāšanās spēkā.

Tikmēr uzņēmumiem, kuri nebrīdinās klientus par lamāšanos videoklipos vai citos audiovizuālos produktos, varēs tikt atņemtas licences.

Pagaidām gan vēl nav skaidrs, vai aizliegums medijos izmantot lamuvārdus tiks attiecināts arī uz starptautisko sociālo tīklu, piemēram, “Facebook” vai “Twitter”, lietotājiem Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. atdzimst mēmais kino 🙂

  2. TAS TIK IR LIKUMS !!!! –AIZMIRSA TIKAI PIEVIENOT,– KA JĀAIZLIEDZ ARĪ MELOT UN KRĀPT !!!!

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+