×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Putnu fabrika “Ķekava” audzē pamatkapitālu par 3,34 miljoniem latu

kekava2

AS “Putnu fabrika Ķekava” (“Ķekava”) par 3,34 miljoniem latu palielinājusi pašu pamatkapitālu, līdz ar to uzņēmuma pamatkapitāls sasniedzis 8,97 miljonus latu, liecina akcionāru sapulces paziņojums.

 

Pamatkapitāls sastāv no 201 165 vārda akcijas ar katras akcijas nominālvērtību 28 lati.

Pamatkapitāls tiek palielināts, izlaižot vienas kategorijas slēgtās emisijas 119 333 vārda akcijas ar neierobežotām balsstiesībām, katras akcijas nominālvērtība – 28 lati.

Parakstīšanās uz sabiedrības jaunās emisijas akcijām tiek atklāta šodien, 3.oktobrī, un ir spēkā vienu mēnesi. Saskaņā ar Maksātnespējas likumu līdzšinējam akcionāram nav pirmtiesību iegādāties jaunās emisijas akcijas. Tāpat arī nenodrošinātie kreditori ir tiesīgi parakstīties uz jaunās emisijas akcijām, rēķinoties, ka tās tiek apmaksātas ar attiecīgā kreditora mantisko ieguldījumu, kura vērtība atbilst prasījuma apmēram atbilstoši 2011.gada 31.oktobra ierosinātajam tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānam.

Kā ziņots, šā gada 3.jūlijā Lietuvas kompānija “AB Linas Agro Group” ir parakstījusi vienošanos ar privātpersonām un juridiskām personām par 87% “Ķekavas”, kā arī 100% SIA “Broileks”, 100% SIA “Cerova” un 100% SIA “Lielzeltiņi” akciju un daļu iegādi, darījumā kopumā ieguldot 12,5 miljonus eiro jeb 8,78 miljonus latu. Pārējās “Ķekavas” akcijas joprojām pieder vairākiem desmitiem mazo akcionāru.

“Ķekavas” pārdošanas darījumu ir plānots noslēgt līdz šī gada decembrim, un tā noslēgšana ir atkarīga no daudzu nosacījumu izpildes, tostarp atļaujas saņemšanas no Konkurences padomes.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” atzina Konkurences padomes pārstāve Inita Kabanova, “Ķekavas” apvienošanās ziņojums ir saņemts 18.jūlijā, savukārt lēmums par atļauju jāpieņem četru mēnešu laikā, līdz ar to galīgā lēmuma paziņošanas pēdējais termiņš ir 18.novembris.

Kā ziņots, “Ķekavai”, kā arī uzņēmuma veikalu ķēdes “Ķekava” īpašniecei AS “Ķekavas broileri” patlaban piemērots tiesiskās aizsardzības process.

Saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju “Ķekavas” apgrozījums 2012.gadā palielinājies par 15%, sasniedzot 23,1 miljonu latu salīdzinājumā ar 20,04 miljonu apgrozījumu iepriekšējā gadā. Uzņēmuma zaudējumi pērn samazinājušies līdz 0,5 miljoniem latu salīdzinājumā ar 4,01 miljona latu zaudējumiem 2011.gadā.

“Ķekava” dibināta 1991.gadā. Uzņēmums nodarbina 639 darbiniekus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+