×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. maijs, 2016
Drukāt

Račs: ja Justs iekļūs pirmajā desmitniekā, tas būs ļoti labs panākums (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ja Latvijas pārstāvis Eirovīzijas dziesmu konkursā, dziedātājs Justs Sirmais iekļūs pirmajā desmitniekā, tas būs ļoti liels panākums, aģentūrai BNS pauda mūziķis Guntars Račs.

Račs norādīja, ka ļoti gribētos, lai Justs uzvarētu, bet, objektīvi skatoties, ir vairāki ļoti pārliecinoši pretendenti, tāpēc liels panākums būtu viņa iekļūšana desmitniekā. Viņš arī pauda, ka dziedātājs pamatuzdevumu ir izpildījis, jo ir iekļuvis finālā.

“Dziesma noteikti ir līdzvērtīga un vokālās spējas arī, bet pats numurs ne ar ko īpašu nepārsteidz. Dažreiz tas ir labi, bet dažkārt ar to nepietiek, jo vizuālais risinājums dažiem pretendentiem uz uzvaru ir elpu aizraujošs. Dažkārt tas balansē uz bezgaumīguma robežas, bet var redzēt, ka tur ir ieguldīti nopietni līdzekļi, kas, visticamāk, mūsu producentu rīcībā nebija. Šoreiz stiprākais ierocis ir balss un dziesma, bet nav pārliecības par vizuālo risinājumu. Justs ir apliecinājis, ka ir cīnītājs un viņam ir ļoti labas vokālās dotības, kas nepazūd arī uztraukuma brīžos,”  norādīja Račs.

Račs pauda, ka viņam patika Austrālijas dziedātāja Dami Ima, Francijas dziedātājs Amirs un Ungārijas dziedātājs Fredijs, kura dziesma ir ļoti pateicīga radiostacijām. Viņš gan piebilda, ka arī Justa dziesma atskaņošanai radiostacijās ir pateicīga.

“Līderu galā varētu iesaistīties arī Krievija, bet muzikāli tas ir diezgan bēdīgi, absolūti nekādas kvalitātes,” norādīja Račs. Viņš arī piebilda, ka Eirovīzijas pusfinālos nav bijis neviens, kas viņu būtu satriecis vai pārsteidzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai nu Račs izsaka vēlamo jeb melo, nu nav Justam spēcīgas balss, tas vnk ar ausi dzirdams, pie tam nav nekāda kopīgā priekšnesuma, kas pastiprinātu solistu. Aminatas dziesmas diemžēl visas orientētas uz spiegšanu piedziedājumā. Tas varētu būt kā jūtu ekspresija, taču ne bez variācijām, kad emocijas var izteikt arī pavisam klusu un pēc tam atkal ārdīties. Te visu laiku mehāniska atkārtošana. Puisis jau cenšas, bet… Latvijai ir tik izcili solisti klasikā, bet Eirovīzijā – bēdīgi. Laikam tomēr svarīga izglītība.

  2. mani dziļi aizkustināja Ukrainas dziesma❤

Draugiem Facebook Twitter Google+