Mobilā versija
+2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
14. janvāris, 2016
Drukāt

Rādīs iemīļoto bērnu operu “Sprīdītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ieskandinot pastāvēšanas 20. sezonu, Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija “Figaro” 23. janvārī plkst. 15 aicina jaunos skatītājus un viņu vecākus uz Jāņa Mediņa operu bērniem “Sprīdītis”, LA.lv uzzināja Mūzikas akadēmijā.

Operstudija iestudējusi visiem labi zināmo Annas Brigaderes pasaku lugu par puisēnu Sprīdīti, kurš atstāja mājas un devās pasaulē laimi meklēt.

Iestudējumā darbosies un pasaku tēlos iejutīsies Akadēmijas Vokālas katedras studenti un absolventi. Pie diriģenta pults stāsies Viesturs Gailis. Izrādes režisors Uģis Brikmanis, scenogrāfe Ināra Gauja un horeogrāfe Regīna Kaupuža. Izrādes ilgums kopā ar starpbrīdi nepilnas 2 stundas.

Biļetes cena 5 (eiro biļete jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam, bērnus ņemt klēpī nav paredzēts).

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+