Mobilā versija
+15.3°C
Rudīte, Everts
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
14. janvāris, 2016
Drukāt

Rādīs iemīļoto bērnu operu “Sprīdītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ieskandinot pastāvēšanas 20. sezonu, Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija “Figaro” 23. janvārī plkst. 15 aicina jaunos skatītājus un viņu vecākus uz Jāņa Mediņa operu bērniem “Sprīdītis”, LA.lv uzzināja Mūzikas akadēmijā.

Operstudija iestudējusi visiem labi zināmo Annas Brigaderes pasaku lugu par puisēnu Sprīdīti, kurš atstāja mājas un devās pasaulē laimi meklēt.

Iestudējumā darbosies un pasaku tēlos iejutīsies Akadēmijas Vokālas katedras studenti un absolventi. Pie diriģenta pults stāsies Viesturs Gailis. Izrādes režisors Uģis Brikmanis, scenogrāfe Ināra Gauja un horeogrāfe Regīna Kaupuža. Izrādes ilgums kopā ar starpbrīdi nepilnas 2 stundas.

Biļetes cena 5 (eiro biļete jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam, bērnus ņemt klēpī nav paredzēts).

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (5)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+