Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

Rādīs iemīļoto bērnu operu “Sprīdītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ieskandinot pastāvēšanas 20. sezonu, Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija “Figaro” 23. janvārī plkst. 15 aicina jaunos skatītājus un viņu vecākus uz Jāņa Mediņa operu bērniem “Sprīdītis”, LA.lv uzzināja Mūzikas akadēmijā.

Operstudija iestudējusi visiem labi zināmo Annas Brigaderes pasaku lugu par puisēnu Sprīdīti, kurš atstāja mājas un devās pasaulē laimi meklēt.

Iestudējumā darbosies un pasaku tēlos iejutīsies Akadēmijas Vokālas katedras studenti un absolventi. Pie diriģenta pults stāsies Viesturs Gailis. Izrādes režisors Uģis Brikmanis, scenogrāfe Ināra Gauja un horeogrāfe Regīna Kaupuža. Izrādes ilgums kopā ar starpbrīdi nepilnas 2 stundas.

Biļetes cena 5 (eiro biļete jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam, bērnus ņemt klēpī nav paredzēts).

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+