Mobilā versija
+0.9°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
14. janvāris, 2016
Drukāt

Rādīs iemīļoto bērnu operu “Sprīdītis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ieskandinot pastāvēšanas 20. sezonu, Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija “Figaro” 23. janvārī plkst. 15 aicina jaunos skatītājus un viņu vecākus uz Jāņa Mediņa operu bērniem “Sprīdītis”, LA.lv uzzināja Mūzikas akadēmijā.

Operstudija iestudējusi visiem labi zināmo Annas Brigaderes pasaku lugu par puisēnu Sprīdīti, kurš atstāja mājas un devās pasaulē laimi meklēt.

Iestudējumā darbosies un pasaku tēlos iejutīsies Akadēmijas Vokālas katedras studenti un absolventi. Pie diriģenta pults stāsies Viesturs Gailis. Izrādes režisors Uģis Brikmanis, scenogrāfe Ināra Gauja un horeogrāfe Regīna Kaupuža. Izrādes ilgums kopā ar starpbrīdi nepilnas 2 stundas.

Biļetes cena 5 (eiro biļete jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam, bērnus ņemt klēpī nav paredzēts).

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+