×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. februāris, 2012
Drukāt

Rakstām projektus konkursam

Šogad Rietumu bankas labdarības fonds (RBLF) konkursa projektiem atvēlēs 15 000 latu. Vienam projektam piešķiramā finansējuma apmērs būs 1000 – 3000 latu.

 

Šis ir jau piektais gads, kad RBLF sadarbībā ar AS “Lauku Avīze” rīko projektu konkursu “Sprīdis labākai dzīvei”. Tāpēc nav vairs jāstāsta, ka konkurss domāts, lai veiktu labus darbus, kuru augļus baudīs liela daļa sabiedrības. Četros gados RBLF ir finansiāli atbalstījis pāri par 80 vērtīgu ieceru visos Latvijas novados. Papildu vērtība ir bijusi sadarbība ar projektu autoriem – enerģiskiem, nesavtīgiem un gaišiem cilvēkiem, kam citu dzīves uzlabošana rūp gluži kā savējā, kuriem nav vienalga, kāds izskatās dzimtais pagasts, pilsēta, un kuri nedomā par atlīdzību. Bet, ja sabiedrības balsojumā izrādās, ka viņu projekts šķiet svarīgs tūkstošiem, ja pēc paveiktā projekta līdzcilvēki nebeidz vien pateikties – vai tas nav zvaigžņu mirklis cilvēka dzīvē!? Konkursa “Sprīdis labākai dzīvei” žūrija sevišķi priecājas par iesniegumu autoriem, kuriem projekta labā izdevies iekustināt vēl kādu – pašvaldību, vecākus, skolas… Galu galā tas apliecina gan projekta svarīgumu, gan kopīgo atbildību un neapšaubāmi vieno cilvēkus mērķa sasniegšanā.

Lai konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” spētu īstenot vairāk projektu, RBLF aicina piebiedroties sadarbības partnerus projektu finansēšanā. Tās varētu būt kompānijas ar filiālēm vai darbību visā Latvijā, kas turklāt labāk pārzinātu vietējās vajadzības.

 

Projektu konkursa žūrija izvērtēs iesūtītās iniciatīvas un sabiedrības balsošanai pirmkārt virzīs tos projektus, kuros ar līdzfinansējumu piedalīsies vietējās pašvaldības vai citas organizācijas un uzņēmumi, kur skaidri un gaiši būs aprakstīts ne vien projekta mērķis un sagaidāmais labums, bet arī veicamo darbu gaita un izmaksas.

 

Projekta pieteikuma veidlapu meklējiet – www.rblf.lv un www.la.lv. Projekti jāiesniedz no 2012. gada 1. marta līdz 30. aprīlim (pasta zīmogs) personīgi, pa pastu: AS “Lauku Avīze”, Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV-1010, vai arī pa e-pastu: spridis@la.lv, ar norādi – projektu konkursam “Sprīdis labākai dzīvei”. No 1. līdz 31. martam iesniegtos pieteikumus žūrija izskatīs 4. aprīlī, no 1. līdz 30. aprīlim iesniegtos – 7. maijā. Informācija par sabiedrības balsošanai izvirzītajiem projektiem tiks publicēta mājas lapās www.la.lv un www.rblf.lv. Par 1. kārtas projektiem balsošana notiks no 10. līdz 23. aprīlim, par 2. kārtas – no 9. līdz 22. maijam.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+