×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2013
Drukāt

Rallijsprints “Gulbis”

Sestdien Cesvaines apkārtnes ceļos norisinājās rallijsprints “Gulbis 2013”, Latvijas rallijsprinta čempionāta un kausa izcīņas 4. posms.


 

No 44 startējušajām ekipāžām absolūti ātrākie visos piecos ātrumposmos bija Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis (4WD Open). Otrajā vietā ierindojās Elvis Hermanis un Gatis Veilands, bet pjedestāla trešais pakāpiens brāļiem Edijam un Kārlim Bergmaņiem.

Sacensībās piedalījās arī Andis Neikšāns ar Aivi Aizsilnieku, kuri pirmo reizi devās ātrumposmos ar “BMW M3” automašīnu. Šī ekipāža uzvarēja 2WD Open klasē, bet absolūtajā vērtējumā ieņēma septīto vietu. Otro vietu 2WD Open klasē izcīnīja OKartes Autosporta akadēmijas ekipāža Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs, bet trešo vietu šajā klasē ieņēma sešpadsmitgadīgais Jānis Krickis ar stūrmani Ģirtu Mančinski.

Rallijsprinta 4WD ieskaitē uzvarēja un čempionāta līderpozīcijas nostiprināja Edgars Enkurs/Ainars Jankovičs, aiz viņiem palika Kārlis Nebars/Gundars Berķis, bet trešajā vietā ierindojās Ints Jeršovs/Gints Bērze.

1600 klasē rallijā “Gulbis” pirmie Jānis Cielēns/Salvis Rambols, otrie Mārcis Strautiņš/Guntis Mūrnieks, trešie Toms Binde/Kristaps Daģis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+