×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Recidīvistam Tokaho prasa astoņus gadus cietumā (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Recidīvista Ralfa Tokaho krimināllietā prokurors ceturtdien Rēzeknes tiesā prasīja sodīt Tokaho ar reālu brīvības atņemšanu, nosakot to uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem, aģentūrai BNS pastāstīja tiesas pārstāve Airita Šnevele.

Viņa norādīja, ka apsūdzēto Tokaho prokurors ceturtdien pieprasīja sodīt ar brīvības atņemšanu uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem, ar policijas kontroli uz trīs gadiem.

Šodien Tokaho krimināllietā tika uzsāktas un pabeigtas tiesu debates, aģentūrai BNS piebilda Rēzeknes tiesas preses pārstāve Vera Brituškina.

Nākamās nedēļas sākumā – pirmdien, 13.oktobrī plkst.8.30 tiesa pasludinās spriedumu.

BNS jau vēstīja, ka Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā agrāk sodītais Tokaho apsūdzēts par vairāku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Lēmumā par krimināllietas nodošanu tiesai norādīts, ka Tokaho iegādājās, pārnēsāja un glabāja šaujamieroci un šaujamieroča munīciju bez attiecīgas atļaujas, izdarīja laupīšanu, tas ir, svešas kustamas mantas nolaupīšanu, saistītu ar vardarbību un vardarbības piedraudējumu, lietojot minēto šaujamieroci, uzbruka varas pārstāvjiem saistībā ar viņu likumisko dienesta darbību, kā arī izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, bēgot no policijas darbinieku automašīnas.

Pēc tam, kad apsūdzētā vīrieša vadītā automašīna ietriecās žogā, viņš turpināja bēgšanu. Brīdī, kad viņu panāca policijas darbinieki, apsūdzētais pavērsa šaujamieroci pret policistiem un piedraudēja ar to, liekot policistiem izkāpt no patruļmašīnas.

Apsūdzētais iesēdās policijas mašīnā un, neskatoties uz šāvieniem, kas skāra automašīnu un trāpīja viņam plecā, aizbrauca. Slēpjoties no policijas par izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem, apsūdzētais izdarīja zādzību, kā arī iekļuva vasarnīcā, kur viņu drīzumā aizturēja policijas darbinieki.

Apsūdzība vīrietim izvirzīta par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, kas paredzēti Krimināllikuma 233.panta otrajā daļā, 176. panta ceturtajā daļā, 269. panta pirmajā daļā, 176. panta ceturtajā daļā, 175. panta trešajā daļā un 143.panta pirmajā daļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nevar noliegt, ka zinama līdzība ar Bērziņu ir. kāpēc nelikt šī bildi. un Berziņš arī dvēselē radniecīgs, diezgan droši, ka šokungu žēlos un apžēlos.

  2. Mūsu plašsaziņas līdzekļu speci ir aprobežoti ļautiņi. Liek un liek to Tokaho bildi visos iespējamos portālos. Pat Andris Bērziņš pie tāda goda netiek. Vai tiešām nav nevienas uzraugošās iestādes, kas liegtu producēt plašsaziņas līdzekļos recidīvistu bildes. Portālu saimniekus derētu sodīt ar krietnu naudas summu.

  3. Intensīvas latviešu valodas un kultūras mācības visus šos 8 gadus. Liegt pieeju krievu radio un TV.

Draugiem Facebook Twitter Google+