×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

LZS tēls vēlētāju acīs: Dzīvo Rīgā, bet izliekas par laucinieku (5)

Foto - Ģirts ZvirbulisFoto - Ģirts Zvirbulis

Pirms nepilniem pieciem gadiem, 11. Saeimas vēlēšanu naktī, ieklīdu Dabas muzejā, kur balsošanas rezultātus tobrīd gaidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji. Redzot nomāktās sejas, radās sajūta, ka esmu nokļuvis bēru mielastā. Partija gan bija ieguvusi 13 vietas parlamentā, bet tas bija par deviņiem mandātiem mazāk nekā iepriekšējā sasaukumā, acīmredzami zaudēta vieta valdošajā koalīcijā, bet tābrīža favorīti no “Vienotības” un Zatlera Reformu partijas zaļzemniekus nicīgi dēvēja par “oligarhu pakalpiņiem” un vainoja teju visās Latvijas nelaimēs.

Tagad situācija ir mainījusies par 180 grādiem. ZZS jau otro mēnesi pēc kārtas ir politisko reitingu līdere, bet politiskie konkurenti cīnās par izdzīvošanu. Zaļais Raimonds Vējonis ieņēmis Valsts prezidenta amatu, ZZS pārstāvis Māris Kučinskis vada Ministru kabinetu, apvienībai ir kārotās ministrijas, kā arī neapšaubāmas līderpozīcijas Latvijas pašvaldībās. Tādēļ sestdien Jelgavas pilī, kur uz savu kārtējo kongresu pulcējās apvienības ZZS lielākais politiskais spēks – Latvijas Zemnieku savienība (LZS) – valdīja eiforiska gaisotne.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. ZZS rullllēēēēēēēē

  2. Cik var vienu un to passu cik “veca taa partija, ja buutu cilveks’ raksteliti , parliekot citos vacinjos, publicet! Ka lai vada partiju no laukiem, ja viss notiek RIGA!!!??? Un ja salidzina zatleristu partiju, abolinas, laimdotas izgazussos vienotibu – tiem jau sen butu kapa jagulj, ja butu cilveks, – cik vecas ir komunisma idejas, tik vecas ir to partiju idejas… ujinataji jau neapzinas, kadi passi ir no malas…

  3. Nav svarīgi,ko Brigmanis runā,bet fakti liecina nenoliedzamu saistību ar Saskaņu,kaut vai pretdarbību RD nelikumībām,jo tajās paši ir iesaistīti.Ventspils simpātijas Maskavai,ir nenoliedzams fakts,kā Saskaņas vienošanās ar agresora partiju.Paliek vienīgi bailes,ka lielāka zivs,noēdīs mazāko.

  4. Kā lieldienu ola!Pēc gada!

  5. “zaļais” konformkomunis†s, 1000 000-na meklē†ājs, Saldus kompar†ijas sekre†ārs, mēslu vedējs un kapu apgānītājs!

Draugiem Facebook Twitter Google+