Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Remontdarbu laikā Rīgā dzīvojamā mājā rodas plaisas, evakuē 12 cilvēkus (1)

plaisa_siena

Remontdarbu laikā, kas veikti kādā dzīvoklī Rīgā, ēkā radušās plaisas, kā dēļ notika 12 cilvēku evakuācija, no kuriem daļa drošības apsvērumu dēļ savās mājās nevarēja atgriezties, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Remonts veikts divstāvu dzīvojamā mājā Rūpniecības ielā. Otrā stāva dzīvoklī veiktie darbi izraisīja plaisas pirmā stāva dzīvokļos.

Māju apsekoja Rīgas domes speciālisti un mājas apsaimniekotāji. Plaisas dēļ daļai iedzīvotāju tika liegts atgriezties savā dzīvoklī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brīnums,ja kāds kaut darīs. Mūsu māju arī apsekoja un jau no pagājušā gada neko RNP nav darījusi šīs lietas labā. Viss pašu ziņā. vVņu attieksme ir -maksājiet mums naudu,bet par pārējo rūpējaties kā varat. Tā ir Sarkandaugavas RNP mājās.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+