×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Rēzeknē atrasts aizdomīgs pasta sūtījums (4)

Foto-LETA/AFP. Ilustratīvs attēlsFoto-LETA/AFP. Ilustratīvs attēls

12.septembrī Valsts policijā (VP) vērsās kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, kuram radās aizdomas par kāda pasta sūtījuma saturu, informēja VP.

Vīrietis strādā kādā uzņēmumā, kas nodarbojas ar starptautisko sūtījumu piegādi. Veicot saņemto sūtījumu pārkraušanu, viena no pakām izkrita no bagāžas nodalījuma, izdalot specifisku skaņu. Vīrietim radās aizdomas, ka pakā varētu kaut kas saplīst, tāpēc viņš pārbaudīja pakas saturu. Atverot kārbu, un ieraugot tās saturu, viņš nekavējoties devās uz tuvāko policijas iecirkni.

Pārbaudot pasta sūtījumu, kas tika sūtīts no Latvijas uz Īriju, likumsargi tajā konstatēja divus pistolei līdzīgus priekšmetus ar munīciju. Pēc sākotnējas informācijas, tie varētu būt gāzes pistoļu rāmji ar izdzēstiem numuriem un gāzes ieroča munīcija. Pašlaik ir nozīmētas visas nepieciešamās ekspertīzes, tiek skaidrota sūtītāja personība, un turpinās izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nu gāzes pistoles nav aizliegtas, un ari municija ne. sodu jau uzliks jo pa pastu sutit nez vai drīkst, bet jebkurā gadijumā šo “apzinigo pilsoni”kas pastā paciņas taisa vaļā ir jāiesūdz un no darba jāatlaiž momentā. kas tā par modi revidet svašas pakas? naudu un ko vērtigu meklē, un dusmās ka neatrod nes uz policiju?

  2. Kā tiek svaidīti pa zemi sūtījumi pa ceļam !!!!
    Tiem krāvējiem rokas no irsas aug laukā vai ??
    Ja nebūtu kaut kādas pistoles, bet unikāla vērtīga servize,
    ko tad !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+