Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Rēzeknē atrasts aizdomīgs pasta sūtījums (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

12.septembrī Valsts policijā (VP) vērsās kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, kuram radās aizdomas par kāda pasta sūtījuma saturu, informēja VP.

Vīrietis strādā kādā uzņēmumā, kas nodarbojas ar starptautisko sūtījumu piegādi. Veicot saņemto sūtījumu pārkraušanu, viena no pakām izkrita no bagāžas nodalījuma, izdalot specifisku skaņu. Vīrietim radās aizdomas, ka pakā varētu kaut kas saplīst, tāpēc viņš pārbaudīja pakas saturu. Atverot kārbu, un ieraugot tās saturu, viņš nekavējoties devās uz tuvāko policijas iecirkni.

Pārbaudot pasta sūtījumu, kas tika sūtīts no Latvijas uz Īriju, likumsargi tajā konstatēja divus pistolei līdzīgus priekšmetus ar munīciju. Pēc sākotnējas informācijas, tie varētu būt gāzes pistoļu rāmji ar izdzēstiem numuriem un gāzes ieroča munīcija. Pašlaik ir nozīmētas visas nepieciešamās ekspertīzes, tiek skaidrota sūtītāja personība, un turpinās izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nu gāzes pistoles nav aizliegtas, un ari municija ne. sodu jau uzliks jo pa pastu sutit nez vai drīkst, bet jebkurā gadijumā šo “apzinigo pilsoni”kas pastā paciņas taisa vaļā ir jāiesūdz un no darba jāatlaiž momentā. kas tā par modi revidet svašas pakas? naudu un ko vērtigu meklē, un dusmās ka neatrod nes uz policiju?

  2. Kā tiek svaidīti pa zemi sūtījumi pa ceļam !!!!
    Tiem krāvējiem rokas no irsas aug laukā vai ??
    Ja nebūtu kaut kādas pistoles, bet unikāla vērtīga servize,
    ko tad !!!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (49)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+