×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. augusts, 2013
Drukāt

Rēzeknes bruņotais laupītājs joprojām nav notverts

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija joprojām nav notvērusi un turpina dzīt pēdas Rēzeknes pusē aizvakar un vakar intensīvi meklētajam bruņotajam laupītājam Ralfam Tokaho, informēja Latgales reģiona Valsts policijas pārvaldes preses sekretāre Anastasija Laizāne.

Viņa norādīja, ka saskaņā ar viņas rīcībā esošo informāciju patlaban tiekot pārbaudīti vairāki iespējamie varianti par Tokaho izvēlēto pārvietošanās virzienu. Taču sīkāk viņa neko vairs nekomentēja, piebilstot, ka noziedznieka meklēšana turpinās, izmantojot operatīvās metodes.

Kā ziņots, piektdien, 23.augustā, Rēzeknes pusē aizdomās par bruņotas laupīšanas veikšanas sākta 1965.gadā dzimušā Tokaho meklēšana. Viņš 23.augustā ap plkst.17 bija iegājis kādā autoservisā Rēzeknē, kur piedraudējis ar ierocim līdzīgu priekšmetu, apgrieztu medību bisi, sasējis servisa darbinieku un nolaupījis automašīnu “Audi Q7”.

Brīdi vēlāk šo automašīnu pilsētā, būtiski pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu, konstatēja Ceļu policijas ekipāža, bet autovadītājs nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām, uzsāka bēgšanu, netika galā ar automašīnas vadību un avarēja.

Pēc tam Tokaho pamanījies aizdzīt trafarēto policijas mašīnu, taču no iegūtajām liecībām izriet, ka noziedznieks, visticamāk, jau ir atbrīvojies no ieroča un, iespējams, devies Krievijas robežas virzienā, informēja policijas pārstāve Sigita Pildava.

Policija norāda, ka Ralfs Tokaho iepriekš ir vairākkārt tiesāts par bruņotām laupīšanām un pēdējo reizi no ieslodzījuma atbrīvojies šā gada pavasarī, kur par 17 laupīšanu epizodēm izcieta 6,5 gadus ieslodzījuma.

Rūpīgi analizējot viņa psiholoģisko portretu un ierasto noziegumu izdarīšanas rokrakstu, jāsecina, ka viņš ir vienpatis, laupīšanas pastrādājis viens, piedraudot ar vardarbību, bet līdz šim to nekad nav pielietojis. Iepriekš, draudiem viņš izmantojis nazi, nevis ieroci. “Arī tas, ka vakar bēgšanas laikā bēglis neizmantoja ieroci, var liecināt, ka arī šoreiz psiholoģiski viņš varētu nepārkāpt robežu un nekļūt vardarbīgs. Visticamāk, viņš no ieroča jau ir atbrīvojies,” klāstīja Pildava.

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem, neuzņemt automašīnās stopētājus un lūdz nekavējoši vērsties policijā par jebkuru aizdomīgu vīrieti, zvanot pa tālruni 110, 112 vai 64603500. Iedzīvotāji aicināti ziņot par jebkādu informāciju, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+