Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. maijs, 2016
Drukāt

Rīgā 11 gadus vecs bērns nokrīt no rūpnīcas trešā stāva (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā 11 gadus vecs bērns nokritis no pamestas rūpnīcas trešā stāva, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Ātrajai palīdzībai bija apgrūtināta piekļuve notikuma vietai. Mediķi atgādina vecākiem, pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus, īpaši tuvojoties vasaras brīvlaikam.

Pēc mediķu rīcībā esošām ziņām, rūpnīcas teritorija bija slēgta, bet tajā atradušies, visticamāk, vairāki bērni. Cietušais bērns guva galvas smadzeņu satricinājumu, vaļēju rokas lūzumu, krūšukurvja un vēdera nopietnus savainojumus, kā arī, iespējams, ribu lūzumus. Viņš nogādāts bērnu slimnīcā stabilā stāvoklī.

Bērni paši izsaukuši palīdzību, informējuši arī vecākus.

Savukārt Cēsu pilsdrupās no mūra aptuveni 1,5 metru augstumā otrdien nokrita septiņus gadus vecs puika, kurš ar iespējamiem sejas kaulu lūzumiem un kājas traumu nogādāts slimnīcā.

Ādažos 10 gadus vecs zēns notriekts uz gājēju pārejas un ar politraumu vidēji smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Rīgas reģionā četrus gadus vecs bērns gājis pa ietvi kopā ar pieaugušo, kad bērnu aizķēris velosipēds, – bērns krītot guvis galvas smadzeņu satricinājumu.

Kurzemē savukārt suņi sakoduši septiņus un trīs gadus vecus bērnus.

NMPD otrdien devās uz 1134 izsaukumiem, no kuriem 199 bija traumas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tātad, lai bērns būtu apdraudēts nav jākāpj pamestas rūpnīcas 3. stāvā. Nav jākāpj pilsdrupās. Bērns ir apdraudēts uz gājēju pārejas, tāpat kā uz trotuāra. Ko līdz brīdinājumi un padomi par to ko drīkst un nedrīkst?

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+