Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. marts, 2016
Drukāt

Rīgā nolīdzinās nekoptās kapavietas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pašvaldība nolīdzinās lielu skaitu kapavietu, kas atzītas par nekoptām, kā arī demontēs to aprīkojumu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Lielākā daļa kapavietu, kuras atzītas par nekoptām un ar kurām pašvaldība pārtrauks uzturēšanas tiesības, atrodas Jaunciema kapsētā. Paziņojumā ietverts arī liels skaits kapsētu Bolderājas, Pleskodāles, Jaunajā ebreju, Lāčupes, Matīsa, Pļavnieku, Raiņa, Miķeļa, Biķeru, Sarkandaugavas un Otrajā Meža kapsētā.

Atbilstoši normatīviem Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapavietu komisija reizi gadā apseko nekoptās kapavietas, noformē aktu par katru nekopto kapavietu un marķē to ar noteikta parauga brīdinājuma zīmi. Pēcāk komisija minēto aktu, brīdinājumu par iespējamo kapavietas uzturēšanas tiesību pārtraukšanu un uzaicinājumu trīs mēnešu laikā no brīdinājuma saņemšanas dienas sakopt kapavietu un ierasties Kapsētu pārvaldē vai pie kapsētas pārziņa nosūta kapavietas uzturētājam. Ja kapavietas uzturētājs vai viņa pilnvarotā persona pēc minētā akta sagatavošanas trīs mēnešu laikā nesakopj kapavietu un neierodas Kapsētu pārvaldē vai pie kapsētas pārziņa, līgums par kapavietas uzturēšanu tiek izbeigts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nez, kā Ausainis taisās pārdzīvot apgānīto kapavietu iemītnieku garu uzbrukumu?

  2. Un ko Ušaks darīs Atbildēt

    Ar tiem veciem kauliem kas tur apakšā guł? Izraks un ieliks vagonos?? Škiet, ka šo varētu saukt par necieńu pret mirušiem. Tagad tie gari būs nemierīgi, ja tic tādām lietām.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+