Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Rīgā nolīdzinās nekoptās kapavietas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pašvaldība nolīdzinās lielu skaitu kapavietu, kas atzītas par nekoptām, kā arī demontēs to aprīkojumu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Lielākā daļa kapavietu, kuras atzītas par nekoptām un ar kurām pašvaldība pārtrauks uzturēšanas tiesības, atrodas Jaunciema kapsētā. Paziņojumā ietverts arī liels skaits kapsētu Bolderājas, Pleskodāles, Jaunajā ebreju, Lāčupes, Matīsa, Pļavnieku, Raiņa, Miķeļa, Biķeru, Sarkandaugavas un Otrajā Meža kapsētā.

Atbilstoši normatīviem Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapavietu komisija reizi gadā apseko nekoptās kapavietas, noformē aktu par katru nekopto kapavietu un marķē to ar noteikta parauga brīdinājuma zīmi. Pēcāk komisija minēto aktu, brīdinājumu par iespējamo kapavietas uzturēšanas tiesību pārtraukšanu un uzaicinājumu trīs mēnešu laikā no brīdinājuma saņemšanas dienas sakopt kapavietu un ierasties Kapsētu pārvaldē vai pie kapsētas pārziņa nosūta kapavietas uzturētājam. Ja kapavietas uzturētājs vai viņa pilnvarotā persona pēc minētā akta sagatavošanas trīs mēnešu laikā nesakopj kapavietu un neierodas Kapsētu pārvaldē vai pie kapsētas pārziņa, līgums par kapavietas uzturēšanu tiek izbeigts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nez, kā Ausainis taisās pārdzīvot apgānīto kapavietu iemītnieku garu uzbrukumu?

  2. Un ko Ušaks darīs Atbildēt

    Ar tiem veciem kauliem kas tur apakšā guł? Izraks un ieliks vagonos?? Škiet, ka šo varētu saukt par necieńu pret mirušiem. Tagad tie gari būs nemierīgi, ja tic tādām lietām.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+