Apbrīno

Rīgā notiks grupas “ABBA” mūzikas festivāls-šovprogramma 0

Publicitātes foto

8. decembrī “Arēnā Rīga” notiks grupas “ABBA” mūzikas festivāls-šovprogramma, aģentūru LETA informēja centra “Qazeta AIM” pārstāvis Ļevs Berezins.

Koncertā uz vienas skatuves, svinot grupas “ABBA” 40 gadu jubileju, tiksies divas “ABBA” “tribute” mūzikas apvienības – “ABBA The Show” no Zviedrijas un “1974 Tribute to ABBA” no Lielbritānijas, lai svinētu grupas 40 gadu jubileju.

“ABBA” mūzikas festivālā Rīgā uzstāsies arī Londonas Karaliskais simfoniskais orķestris.

“ABBA The Show” šovprogrammā parādīs grupas” ABBA” dzīves un vēstures gājumu, sākot no piedalīšanās Eirovīzijas dziesmu konkursā līdz pat augstākajām slavas un popularitātes smailēm. Apvienība sadarbojas ar grupu “Waterloo”, kuras sastāvā ir vairāki mūziķi no grupas “ABBA” dibināšanas laika. Berezins norādīja, ka šobrīd “ABBA The Show” ir autentiskākā ABBA mūzikas izpildītāja pasaulē, jo tajā muzicē grupas “ABBA” dalībnieki Ulfs Andersons un Janne Šaffere.

“ABBA The Show” uzstājusies 38 pasaules valstīs – ASV, Indijā, Spānijā un citur.

“1974 Tribute to ABBA” ir uzstājusies kopā ar Kailiju Minogu, Rodu Stjuartu, Tomu Džounsu un citiem pazīstamiem izpildītājiem. No 1990. līdz 2002. gadam grupa uzstājās Karaliskajā Alberta zālē Londonā. Ar grupas “ABBA” kompozīcijām tā apbraukājusi pasauli un uzstājusies lielākajos stadionos un arēnās, savācot pat 80 000 skatītāju vienā koncertā.

LA.lv