Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. aprīlis, 2014
Drukāt

Rīgā, Strēlnieku ielā, taps multifunkcionālu ēku komplekss

celtnieki_5

Rīgas dome otrdien atbalstīja kompānijas “Bradley Techniks Limited” ieceri būvēt ēku kompleksu Strēlnieku ielā 8, informē Rīgas domē.

Uz aptuveni 4000 kvadrātmetru lielā zemesgabala plānots rekonstruēt teritorijā esošo manēžas ēku un tās piebūvi, nojaukt zemes gabalā esošo mazvērtīgo apbūvi un tās vietā būvēt jaunu multifunkcionālu ēku kompleksu.

Ēku augstums paredzēts līdz septiņiem stāviem. Kopā plānots uzbūvēt 71 dzīvokli, stāvvietas 60 automašīnām, kā arī izveidot zaļo zonu 193 kvadrātmetru platībā.

Sabiedriskās apspriešanas laikā saņemta viena aptaujas anketa un viens personas iesniegums.

Saņemtajā anketā, kura ir būvniecības ieceri atbalstoša, minēts, ka tiks sakārtota apkārtējā vide un rekonstruēts arhitektūras piemineklis. Savukārt iesniegumā ar astoņu iedzīvotāju parakstiem izteiktas bažas par būvniecības ieceres iespējamo nelabvēlīgo ietekmi uz blakus mājas pamatiem.

Rīgas domē atzīmē, ka plānotā būvniecības iecere atbilst Rīgas teritorijas plānojumā 2006.–2018. gadam noteiktajai zemes gabala atļautajai izmantošanai un apbūves noteikumu prasībām.

Eksperti atzinuši, ka konkrētā projekta multifunkcionālā kompleksa realizācija negatīvi neietekmēs vides stāvokli un iedzīvotāju sadzīves apstākļus, bet gluži otrādi – uzlabos situāciju, ņemot vērā būvju likvidāciju degradējošā teritorijā.

Būvniecības ieceri atbalstījusi Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+