×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

Rīgas Brāļu kapu ansambļa restaurācijai saziedoti 31 123 lati (1)

Autors: LTV1 arhīvs.Autors: LTV1 arhīvs.

Pirmdien, Lāčplēša dienā, LTV1 tiešraides laikā, kad tika translēts piemiņas pasākums Rīgas Brāļu kapos un televīzijas skatītājiem bija iespēja zvanīt uz ziedojumu tālruni, Rīgas Brāļu kapu ansamļa restaurāicjai saziedoti kopumā 31 123 lati.

Uz ziedojumu tālruni 90006480 zvanījuši 30 162 reizes, bet ziedojumu akcijas vietās ziedojumu lādēs pie Rīgas pils Svecīšu sienas un Rīgas Brāļu kapu memoriālā skaidrā naudā kopumā ziedots 961 lats.

Šādu ziedojumu akciju Latvijas Televīzija (LTV) sadarbībā ar Rīgas Brāļu kapu un Lativjas vēsturiskā mantojuma fondu rīko jau trešo gadu. Iepriekšējos divos gados saņemti kopumā 65 000 telefona zvanu.

”Par privātpersonu ziedojumiem un gandrīz visu Latvijas pašvaldību līdzekļiem tika restaurēti Latvijas pilsētu ģerboņi un Mātes Latvijas tēls, kas atrodas memoriāla Noslēdzošajā sienā. Šogad akcijas mērķis bija savākt līdzekļus Noslēdzošās sienas sānu bareljefiem – strēlnieku figūrām un heraldiskajiem tēliem – Vidzeme, Latgale,” portālam la.lv pastāstīja LTV1 pārstāve Laura Brokāne.

Ziedojumu akcijas laikā Rīgas Brāļu kapu Ceremoniju laukumā pirmdien uzstājās Rīgas Doma kora skolas jauktais koris, sieviešu koris ‘’Ausma’’, jauniešu koris ’’Balsis’’, vīru koris ‘’Gaudeamus’’, NBS orķestris, LNA Mežragu kvartets, vīru kopa ‘’Vilki’’ un ansamblis ‘’Dobeles zemessargi’’.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaut pastalās, bet savu latiņu arī noziedoju kopā ar pārējiem pastalniekiem, lai deputātu kungi var dalīt mūsu kopējo naudu saviem projektiem. Brāļu kapi, kā izskatās, nav vadošo politiķu valstiskā prioritāte. Jeb varbūt šādā veidā, ļaujot lēnam brukt, un pēc tam aicinot tautu samest pa latiņam, tad arī tiek audzināts valsts patriotisms.

Draugiem Facebook Twitter Google+