×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2015
Drukāt

“Rīgas satiksme” izsolē pārdevusi 14 tramvajus; kāds tos jau tirgo tālāk ss.lv nodošanai metāllūžņos (2)

LETALETA

SIA “Rīgas satiksme” (RS) ir izsolījusi 14 tramvajus kādam izsoles dalībniekam, kuram tuvāko dienu laikā ir jāiemaksā nosolītā summa un pēcāk jāpārņem transportlīdzekļi savā rīcībā, vēsta ziņu aģentūra LETA.

RS pārstāve Baiba Bartaševiča nav atklājusi ne summu, par kuru pārdoti tramvaji, ne arī to jaunā īpašnieka identitāti, sakot, ka to varēs publiski paust pēc tam, kad pircējs būs samaksājis par tramvajiem un tos pārvedis no uzņēmuma telpām.

Kā zināms, medijos jau nonāca ziņa par tramvaju tirgošanu, kad iedzīvotāji pamanīja sludinājumus portālā “ss.lv”. “Rīgas Satiksme” noliedza, ka tā tirgo tramvajus caur ss.lv.

Jūlija sākumā portālā “ss.lv” tika ievietots sludinājums, kur par 200 eiro tonnā tiek pārdoti 14 tramvaji, norādot, ka tie izmantojami vai nu pēc nolūka, vai nododami metāllūžņos. Bartaševiča, komentējot sludinājumu, apgalvoja, ka tramvaji vēl nav nodoti personai, kura tos iegādājusies izsolē, bet atrodas uzņēmuma telpās.

14 nolietoto tramvaju un citu RS transportlīdzekļu rakstiska izsole notika 9.jūlijā. Viena tramvaja cena bijusi no 2300 eiro, izsole tika rīkota ar augšupejošu soli. 14 tramvaji tikuši pārdoti par visizdevīgāko cenu. 10.jūlijā ar uzvarētāju noslēgts līgums, taču pircējs vēl nav samaksājis par tramvajiem.

Bartaševiča aģentūrai LETA arī apgalvojusi, ka RS nolietotos transportlīdzekļus izsola tikai, tiem nokalpojot savu laiku, kad ekspluatācija uzņēmumam vairs nav izdevīga. Viņa nenoliedza, ka kāds no tramvajiem vēl varētu būt lietojams, citi derētu tikai nodošanai metāllūžņos.
Par tramvaju pircēja identitāti un summu, par kuru pārdoti transportlīdzekļi, RS varēšot informēt nākamnedēļ.
Nolietotos transportlīdzekļus RS izsolēs pārdot periodiski.

Kā pamanījis portāls “Skaties.lv”, sludinājumu portālā Ss.lv tikuši tirgoti tramvaji, kā arī trīs “baltkrievu ražojuma trolejbusi Аксм-333 pilnā komplektācijā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ha ha ha,viss kā gāja pa slepeno ,tā arī iet,šmugulis šmuguļa galā.Vai varēs ticēt tam,ko nākošnedēļ varbūt uzrakstīs….????

    P.s.no trolejbusa var uztaisīt kolosālu dzīvojamo vagonu( bēgļiem)

  2. Krievi un komūnisti visu dara slepeni.

Draugiem Facebook Twitter Google+