Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
19. marts, 2016
Drukāt

Rīgas tirgos pieejams plašs pūpolu piedāvājums; cenas no 50 centiem par pušķīti (2)

pupoli

Rīgas centrāltirgū un Vidzemes tirgū ir pieejams plašs pūpolu piedāvājums un to cenas ir sākot no 50 centiem par pušķīti, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie tirgus pārstāvji.

Uzņēmuma “Rīgas centrāltirgus” projektu vadītājs Mārketinga un komunikāciju daļā Ivars Jakovels aģentūrai BNS sacīja, ka Rīgas centrāltirgū ir pieejams ļoti plašs pūpolu piedāvājums. Pūpolu cenas ir sākot no 50 centiem par buntīti.

Arī Vidzemes tirgus pārdevēja Legita Kupča aģentūrai BNS norādīja, ka pūpolu cenas šogad ir apmēram pagājušā gada līmenī. “Cenas ir stipri līdzīgas, neko cenu ziņā būtiski nevar izmainīt, un pūpoli nav tāda prece, kurai cenu amplitūda ļoti var svārstīties,” sacīja Kupča.

Viņa teica, ka pūpolus tirgo jau nedēļu un cilvēki tos iegādājas jau tagad, taču lielāks pieprasījums pēc tiem ir gaidāms nedēļas nogalē.

Savukārt cita Vidzemes tirgus pārdevēja aģentūrai BNS pastāstīja, ka ir grūti prognozēt, kad gaidāms vislielākais pieprasījums pēc pūpoliem, jo pircēju aktivitāte pūpolu iegādē sākusies salīdzinoši nesen. Pūpolu cenas ir sākot no 50 centiem, un to piedāvājums katru gadu ir plašs.

Pūpolsvētdienu visā Latvijā svin svētdien, 20.martā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visi grāvju kārkli aplauzīti un apgraizīti ,būs mazāk darba 100-niekiem.

  2. Nu malaci tie zemnieki veiksmigi savos laukos kultive karklus.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+