×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2014
Drukāt

Roberts Daunijs jr. spēlēs filmā “Dzelzs vīrs 4”, ja režisors būs Gibsons

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Roberts Daunijs jaunākais un viņa sieva producenta Sūzana Daunija.

Amerikāņu aktieris Roberts Daunijs jaunākais piekritis atkārtot savu populārāko lomu kinolentē “Iron Man 4” (“Dzelzs vīrs 4”) tikai tad, ja tās režisors būs Mels Gibsons.

Gibsona karjeru pēdējos gados aptumšojušas likstas privātajā dzīvē. Taču Daunijs jaunākais uzskata, ka Holivudai pienācis laiks piedot Gibsona uzvedību un ļaut viņam pierādīt sevi kā režisoram.

“Nevienam nevajadzētu aizstāvēt cilvēkus, kas prasa piedošanu, kaut arī nav mainījušies. Taču viņš tagad ir pavisam cits cilvēks,” kino vietnei “Deadline.com” sacīja 49 gadus vecais kinoaktieris. “Viņš ir tik apdāvināts stāstnieks un režisors, ka diez vai viņam vajadzīga masveida piedošana.”

“Viņš ir mainījies, taču joprojām ir Mels. Mēs esam ļoti līdzīgi. Viņš spēj atzīt sava rakstura trūkumus, kā arī lieliski spēj sadarboties ar citiem,” bēdīgu slavu iematojušo aktieri un režisoru aizstāv Daunijs jaunākais.

“Es vienmēr esmu uzskatījis, ka par cilvēkiem var spriest pēc viņu bērniem,” turpina aktieris. “Viņam ir veselīgākie, laimīgākie un produktīvākie bērni, kādus vien var iedomāties. Man palaimējies, ka pazīstu dažus no viņiem.”

Gibsons uzņēmis tādas slavenas filmas kā “Braveheart” (“Drošsirdis”), “The Passion of the Christ” (“Kristus ciešanas”) un “Apocalypto” (“Apokalipto”).

Taču viņš vairākkārt nokļuvis ziņu virsrakstos nesavaldīgās uzvedības dēļ. 2006. gadā viņš tika aizturēts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viņš centās aizbēgt no policistiem, lietoja necenzētus izteikumus, kā arī paziņoja, ka “ebreji vainīgi pie visiem pasaules kariem”.

Savukārt 2011. gadā Gibsons tika notiesāts par uzbrukumu bijušajai partnerei Oksanai Grigorjevai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+