×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. februāris, 2014
Drukāt

Rūdolfa Miķelsona filmu “Ļaunuma atspulgs” apmeklējuši 282 skatītāji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunā režisora Rūdolfa Miķelsona filmu “Ļaunuma atspulgs” kinoteātrī “K.Suns” apmeklējuši 282 skatītāji, aģentūrai LETA pastāstīja kinoteātra “K. Suns” pārstāve Aīda Zviedre.

Kinoteātra “K.Suns” vadītājs Juris Zviedris atzīmēja, ka filmas pirmizrādē cilvēku interese par filmu bijusi ļoti liela, arī pārējos seansos, kad filma tika izrādīta, tā bija salīdzinoši labi apmeklēta.

Filmu “Ļaunuma atspulgs” kinoteātris “K.Suns” demonstrēja no 17. janvāra līdz 23. janvārim. “Ļaunuma atspulgs” savu pirmizrādi piedzīvoja 10. janvārī.

Miķelsons pēc filmas izrādīšanas kinoteātrī “K.Suns” plāno sākt rakstīt jaunu darbu. Viņa tālākajos plānos ir pabeigt vidusskolu un iestāties augstskolā. Pēc skolas pabeigšanas Miķelsons plāno studēt režiju.

Miķelsons stāstīja, ka pēc filmas “Ļaunuma atspulgs” izrādīšanas uz lielā ekrāna viņam ir laba sajūta. Filmā jaunais režisors esot redzējis katru pieļauto kļūdu, tomēr ir priecīgs par to, ka projekts pabeigts. Miķelsons stāstīja, ka rada filmas par to, kas viņam ir aktuāls. Režisors nemēģinot veidot savus darbus vienā noteiktā žanrā.

Miķelsons stāstīja, ka ik pa laikam gadoties veidot mazas filmas un reklāmas, bet pašlaik neviens nopietns sadarbības projekts pēc “Ļaunuma atspulga” izrādīšanas viņam neesot piedāvāts.

“Ļaunuma atspulga” notikumu centrā ir astoņi jaunieši. Filmā brīdī, kad ballītes laikā Rinalds dzērumā nosit Ināru un atsakās atbildēt par sekām, mainās visiem tik ierastais dzīves ritms. Rinalda draugs Dāvis, kļuvis par līdzzinātāju, nolemj paslēpt Ināras ķermeni. Baumas sāk izplatīties aizvien tālāk, aug spriedze, kas noved līdz kulminācijai – brīdim, kad jaunieši saprot, ka izejas no situācijas nav.

Miķelsona scenārijs ir arī pamatā režisora Laura Gundara teātrī TT iestudētajai izrādei “Minga rēgi”, kura 2013. gadā ieguva “Spēlmaņu nakts” balvu kā Gada izrāde bērniem vai jauniešiem. Jurģis Spulenieks par Edžiņa lomu Nacionālā teātra izrādē “Indrāni” un lomām izrādē “Minga Rēgi” teātrī TT saņēma “Spēlmaņu nakts” balvu kategorijā “Gada jaunais skatuves mākslinieks”.

Rūdolfs Miķelsons plašāku atpazīstamību guva 2010. gadā pēc Roberta Rubīna dokumentālās filmas “Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?” panākumiem, kas atspoguļoja tolaik 13 gadus vecā puiša pirmos centienus kino. Šodien, pēc eksperimentiem vairāku gadu garumā, Miķelsons ir pabeidzis darbu pie savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas.

Miķelsons ir gan filmas režisors, gan scenārija autors, operators un montāžas režisors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+