“Sabres” nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē 11. spēli pēc kārtas 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” svētdien NHL regulārā čempionāta spēlē Detroitā ar 4:6 zaudēja “Red Wings”, piedzīvojot 11. neveiksmi pēc kārtas.

“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 53
Cik bieži drīkst veikt rentgenu? Noskaidrojam! 17

Bufalo hokejisti pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:0, taču otrajā mājinieki panāca izlīdzinājumu un trešajā turpināja spēlēt veiksmīgi un izcīnīja uzvaru.

Girgensons spēlēja vairāk kā 21 minūti, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus, bet lietderības koeficients bija negatīvs -2.

Uzvarētājiem trīs vārti un viena rezultatīva piespēle Henrika Zeterberga kontā, bet zaudētājiem 2+1 Taileram Enisam.

Bufalo zaudējusi 15 no pēdējām 16 spēlēm un Austrumu konferencē ir pēdējā, 16. vietā, bet detroitieši ir trešie.