Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. oktobris, 2016
Drukāt

Šādi izskatās auto pēc sadursmes ar lielāko meža zvēru Latvijā

Foto no 'If"Foto no 'If"

Apdrošinātāji reģistrējuši vairākas avārijas, kurās spēkrats cietis sadursmē ar meža zvēru. Lielākais risks iekļūt avārijā ar meža dzīvnieku ir rudenī, kad tumšais diennakts laiks iestājas agrāk un redzamība būtiski samazinās. Dzīvnieki sāk migrēt un visai bieži iznāk uz ceļa. Turklāt dzīvnieku pazinēji brīdina, ka meža dzīvnieki visaktīvākie ir rītausmā un krēslas stundās.

Septembrī šādos divos satiksmes negadījumos iesaistītās automašīnas vairs nebija iespējams atjaunot, par saviem datiem informē apdrošināšanas kompānija “If”.

Septembra vidū uz autoceļa Stende – Mērsrags satiksmes negadījumā iekļuva automašīna “Mitsubishi Lancer”. Avāriju izraisīja uz ceļa pēkšņi izskrējis alnis. Īpašnieks pieteicis atlīdzību 9400 eiro apmērā.

Savukārt septembra beigās uz lielceļa netālu no Mērsraga automašīnas “KIA Sportage” priekšā negaidīti izlēca briedis. Arī šis auto tika pilnībā sabojāts, un ir pieteikta 19 000 eiro liela atlīdzība, atklāj kompānija.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+