Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
12. oktobris, 2016
Drukāt

Šādi izskatās auto pēc sadursmes ar lielāko meža zvēru Latvijā

Foto no 'If"Foto no 'If"

Apdrošinātāji reģistrējuši vairākas avārijas, kurās spēkrats cietis sadursmē ar meža zvēru. Lielākais risks iekļūt avārijā ar meža dzīvnieku ir rudenī, kad tumšais diennakts laiks iestājas agrāk un redzamība būtiski samazinās. Dzīvnieki sāk migrēt un visai bieži iznāk uz ceļa. Turklāt dzīvnieku pazinēji brīdina, ka meža dzīvnieki visaktīvākie ir rītausmā un krēslas stundās.

Septembrī šādos divos satiksmes negadījumos iesaistītās automašīnas vairs nebija iespējams atjaunot, par saviem datiem informē apdrošināšanas kompānija “If”.

Septembra vidū uz autoceļa Stende – Mērsrags satiksmes negadījumā iekļuva automašīna “Mitsubishi Lancer”. Avāriju izraisīja uz ceļa pēkšņi izskrējis alnis. Īpašnieks pieteicis atlīdzību 9400 eiro apmērā.

Savukārt septembra beigās uz lielceļa netālu no Mērsraga automašīnas “KIA Sportage” priekšā negaidīti izlēca briedis. Arī šis auto tika pilnībā sabojāts, un ir pieteikta 19 000 eiro liela atlīdzība, atklāj kompānija.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+