Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
10. marts, 2015
Drukāt

Saeimas mandātu nolikušais Vilks atgriežas Rīgas domē (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Februārī Andris Vilks noraidīja pārmetumus par plosīšanos dzērumā.

Saeimas deputāta mandātu nolikušais Andris Vilks (VL-TB/LNNK) atgriezies Rīgas domē Ritvara Jansona (VL-TB/LNNK) vietā. Šodien domes sēdē Vilkam atjaunotas deputāta pilnvaras.

Jau ziņosts, ka Jansons savukārt pārņēmis Vilka mandātu Saeimā. 5.martā Saeima apstiprināja Jansona deputāta pilnvaras.

Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (VL-TB/LNNK) dzīvesbiedrs Jansons līdz šim bija Rīgas domes deputāts un arī Okupācijas muzeja vadītāja vietnieks. Kā aģentūrai LETA iepriekš apliecināja Jansons, pārņemot Vilka mandātu Saeimā, viņš pametīs savu amatu Okupācijas muzejā.

Kā ziņots, Vilks nolēma nolikt Saeimas deputāta mandātu, lai nemestu ēnu uz savu pārstāvēto politisko spēku. Latvijas Televīzija iepriekš ziņoja, ka 19.februāra vakarā Vilks esot sarīkojis nekārtības slimnīcā, kur nogādāts pēc tam, kad atrasts guļam uz ielas. Nekārtības sākušās jau neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā, ziņoja Latvijas Televīzija.

Savukārt Vilks pārmetumus noraidīja un apgalvoja, ka plašsaziņas līdzekļos izskanējusī informācija “neatbilst patiesībai”, jo “tur bija sabiezinātas krāsas”.
Pirms ievēlēšanas Saeimā Vilks darbojās Rīgas domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nabaga trepēs pakritušais vilks…
    vienalga kur, ka tik pie siles baroties!
    jēdzieni ”strādāt” un ”darbs” šeit nedarbojas.

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+