×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

Saimnieks Ģirts atkal brīvs, jo meitene sastrādājusi ko neforšu (6)

TV3 publicitātes fotoTV3 publicitātes foto

Lai arī šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Ģirta Brumsona (34) attiecības ar noslēpumaino meiteni no Latgales ir izjukušas, viņam ir plāni Valentīna dienai, vēsta portāls “skaties.lv”.

“Valentīna diena man neko nenozīmē, bet kā iemels kādu pārsteigt ar kaut ko sirsnīgu ir labs. Bet, tāpat kā Helovīni, manā skatījumā tie nav svētki. Bet kā iemesls tas ir labs,” portālam Skaties.lv stāsta Ģirts. Tagad gan atklājies, ka Ģirts atkal ir brīvs. Bet par visu pēc kārtas…

Šova “Saimnieks meklē sievu” izskaņā tomēr izrādījās, ka starp viņu un šovā iepazīto žurnālistikas studenti Gundu Jandavu (20) tomēr mīlas jūtām nav lemts uzplaukt. Sekoja skaļa šķiršanās, bet šova pēdējā sērijā Ģirts atklāja, ka jau uzsācis attiecības ar citu daiļavu.

Vairākus mēnešus pēc “Saimnieks meklē sievu” noslēguma aizputnieks atzīst, ka dalība šovā bijusi visu procesu veicināšana. “Tas man palīdzēja lietas saskatīt vēl labāk, radušies visādi labi kontakti. Bet varu pateikt, ka man šobrīd attiecību nav,” portālam Skaties.lv atklāj Ģirts. Kā vienu no iemesliem attiecību iziršanai ar noslēpumaino meitenei Latgales varētu minēt attālumu starp abiem novadiem, tomēr šis nav vienīgais. “Vēl kāds faktors – nesmuki sanāca, viņa kaut ko neforšu izdarīja…” atklāj Ģirts, bet izvairās no tālākiem paskaidrojumiem.

Tomēr par uzmanības trūkumu no daiļā dzimuma pārstāvēm Ģirts nesūdzas. “Uzmanības centrā atrodos joprojām,” viņš atzīst. Pašam šķietot interesanti, ka galvenokārt uzmanību sociālajos tīklos izrāda nevis kurzemnieces, bet meitenes no pārējiem novadiem, īpaši no Latgales. “Nezinu, kādēļ tā. Man vairāk interesētu kaut kas tuvāk. Bet tā diemžēl ir. Vienkārši piedāvājums tik liels, ka grūti izvēlēties,” joko Ģirts.

Lai arī šobrīd Ģirts ir brīvs kā putns, viņš nebēdā un gatavs pieņemt liktens mestos izaicinājumus arī mīlētāju svētkos. “Kādu ballīti jau apmeklēs, iemesls jau būs. Kādā interesantā veidā sestdienas vakaru izmantošu lietderīgi,” Valentīna dienas plānus atklāj Ģirts.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kaut kas neticams, tik IDEĀLAM vecim 34 gadu vecumā tā …neveicas pie meitenēm- pēc šova “Saimnieks meklē sievu” jau bijuši 2 aplauzieni – izrādījās meitenes “neforši” rīkojušās …D
    Večiem kuri nav tik ideāli, 34 gadu vecumā IR jau ģimenes ar bērniem …
    Ko tas varētu nozīmēt!

  2. Latgalietes cer tikt no latgales ārā ,bet Aizpute jau ari nav pasaules centris .Un kas attiecas uz tevi tu esi neforš čalis.

  3. Iespējams saimniekvīrs ir lāga cilvēks, taču izrunāšanās diezgan glupa. Jēziņ, vai es dotos ar Ģirtu sestdienas vakarā uz Valentīdienas ballīti, svaigi lasījusi, ka viņa iepriekšējais uzmanības objekts …” nesmuki sanāca, viņa kaut ko neforšu izdarīja…” Ģirts, kļūsti taču pieaudzis!

  4. lai jau lidinās-vecpuisi jau nevar piesiet

  5. sanak .ka pats tads vien prasts pasaules brutgans vien ir.

  6. Tas ģirts gan tād nesimpātisks

Draugiem Facebook Twitter Google+