×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
4. maijs, 2017
Drukāt

Samazina māmiņu pabalstus: Ilze pastāsta par savu pieredzi (27)

Ilustratīvs attēls. Foto - ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock

Dominikam nupat apritēja 5 mēneši. Tieši tik ilgu laika viņa mamma, gaidot mazuli, izmantoja darba nespējas lapu. Ja mazulis būtu pieteicies gadu vēlāk, viņas māmiņalga būtu ievērojami zemāka – par 20%.

Šobrīd netiek ņemti vērā periodi, kura laikā ienākumi ir zemāki. Bet tā tas būs no nākamā gada.

Labklājības ministrijā neuzskata, ka izmaiņas samazinās atbalstu jaunajām ģimenēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Jaaaa mammiņas pieradušas pie lieliem pabalstiem un pamperiem un vel visadam lietam.Es pati esmu izaudzinajusi trīs bernus bez tiem valsts lieliem pabalstiem, jo agrak tadu nebija un arī pamperu nebija.Nekada vaida izauga par kārtīgiem un labiem cilvēkiem.Ja domājat par bērnu pirmkārt ja domā kā jūs viņu izaudzināsiet un ko jūs viņam varat dot nevis dzemdēt un brīnieties kapēc valsts samazina pabalstus.Tiešām nesaprotu ko var visu laiku sūdzēties un čīkstēt.Tāda aizdoma ka bērbus dzemde dēļ pabalstiem un visādiem labumiem ko var izspiest no valsts.Esmu arī nedaudz šoķā ka tēvi bērniem līdz 3.gadiem atvaļinājumu var nemt kad viņi vēlās un parasti viņi nem vasara.Par ko viņiem tada prioritāte.Fuj nejau visi tēvi ir labi.A pienākas visiem.

 2. Ko jūs te čīkstat? Ne jau valsts dzemdē bērnus. Vecākiem pašiem jārūpējas par saviem bērniem. Izlaidušies kā teļi, visu grib lai citi dod un baro.

  • A pati kaut vienu esi uzaudzinājusi, gudrele

  • Jautajums a kapec mes par visu maksajam nodoklus un tie nav nekadi mazie nodokli, kapec mes no valsts sanemam, par katru bernu atsevisku gimenes pabalstu, vini mums ir atskirigaki? Kapec tikai musu valsti jamaksa milzum milzus nodoklus cilvekiem, kuri lielako tiess dzivo no minimalas algas, bet citas valstis pienemts kad tomer vari izbaudit un audzinat bernu palutinat vairak no sava gimenes budzeta, a seit dzivo, ta lai zini kad janomaksa ire, ediens bernudarzs utt. Un pari paliek FIGA, Ta tu uzskati kad jaaudzina berni, kad ar zidaini rokas jaiet stradat veikala no 7rita lidz 23 vakara? Tas skiet normali, cilveki biskin padomajiet ko runajat, kaut vai ja reali ir iespeja atrast 3stundu darbu, tad beigas parekinot, ja jasamaksa auklitei, tad tas pat neatmaksajas, ne jau visi dzivo zelta dzivi, kad visu var atlauties! Bargi, bet seit ir daudzu cilveku realitate.

 3. Mātes pienākums ir rūpēties un gādāt par savu bērnu, nevis pabalstu gaidīt… Kā iztikām un uzaugām, kad pabalstu nebija, toties strādāt iemācījāmies.

  • Tas kas ir stradajusas es uzskatu ka godigi ir nopelnijusas pabalstu! Cietumniekus mes varam barot par saviem nodokliem, bet savu bernu par saviem nodokliem gan ne. Ta sanak??? Jauna paaudze lidz pensijai tapat nenodzivos, jo tadas vienkarsi nebus. Besij tie teksti “ka mes dzivojam” tad bij savadaks dzives limenis.

 4. Pensionāriem?>Iphons Atbildēt

  Pats būsi vienmēr jauns?!

 5. Kā tikko tu atver šo lapu, tā uzmetās reklāma kuru aizverot tu nosūti savus “cookies” fašistu izķidāšanai, vai vienkāršāk sakot, tevi apzog, un izseko.

 6. Braucam visi projām no šīs fufeļzemes, jo tā ir paredzēta pensionāriem, un valdības ierēdņiem. Spļaujat sejā visiem darba devējiem, kas maksā mazāk par 1000 eiro uz rokas, jo viņi to var atļauties- atverat vienreiz acis, padomājiet tie suņa bērni ir galvenokārt tā saucamo autoservisu īpašnieki, un lauksaimnieki, kas atklāti ņirgājas par strādniekiem, un katru nedēļu iemet tev rīklē pa 100 eiro, lai tu nenosprāgtu, kā fufaikciema ute.

  • Un cik ilgi tu nodarbojies ar lauksaimniecību? Cik ha apstrādā? Cik lopi ir? Jo mēs ar 300ha sējplatību nevaram atļauties 1 strādnieku kam uz rokas vairāk kā 500 eiro sanāk… Es pat pavasarim kurpes nevaru atļauties nopirkt! Bet nu plikam pļūtītājam, kas strādā maximā par krāvēju jau viegli fantazēt…

 7. bernam jau tiesibas musu valsti nav, tapat ka vinu vecakiem. mums tadas ir tikai (vasts izzadzejiem)….., kas driz pabeigs genocidu pret pamatiedzivotajiem ta ka turietie Latviesi!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Valdība ieved mellos “tazikus”, un Ukraiņu gnīdas, lai tiem maksātu 1000 eiro, bet savējiem 250 eiro. Tas ir slepeni noslēgts līgums, un atsevišķi valdības ierēdņi par to saņem tūkstošiem prēmijas, paskataties tak viņu deklarācijās, nopelnīts ir 20 000 euriki, bet tēriņi ir 200 000 ēriki, un 150 000 kaut kam nejēdzamam pat ir aizdevuši. Nu pajoliņu tauta, no kurienes viņiem tā nauda, nu protams, ka no taziku lecināšanas.

  • Nu gan samurgojies.

 8. Ko jus raudat Mani bērni tādus pabalstus nesanēma un arī iztika un uz pagastu negāja dzīvojam kā mācējām . tagad tikai ir izlaidušies .

  • Ko tad tie tavi salašņas tagad īd kā tādi lauku pāķi, ka viņu bērniem Lv nemaksā pabalstus, kā Anglijā. Un pēc tava teiktā, lai tikai pamēģina, ko te uzprasīt, piešķirsim cietumnieka statusu, un varēs dzīvot cepuri kuldami.

 9. Toties es protu, no sākuma izmantot tautas uzticību, saņemt lielākus ienākumus un, pēc tam, aiziet dekrētā, nošpļaujoties uz visiem vēlētājiem ! Nu, vai es neesmu īstenais latviešu tautas interešu aizstāvis ???!!! Balsojiet par mani un manu kantori !!! Mēs Jums piedevām, ja labi uzvedīsities, varam piesolīt savu Maksātnespējas aģentūras presingu uz visu klapi !

 10. Nu un kādu budžeta caurumu aizlāpīs ar šo?

 11. Septiņu dēlu mamma Atbildēt

  Mīļās māmiņas domājiet par mūsu tautas kalpiem ,viņiem algas mazas, atņems Jums ,būs viņiem ! Kur tad mums citur rast burvīgos tautas kalpus?!!!!! Es es šos murgus pārdzīvojusi ,kad vispār bija smieklīga bērnu nauda tad arī solīja pielikt ,bet kā teic :Solīts makā nekrīt !!

 12. Nu tas 11.38 ģimenes pabalsts no valsts vispār arī vienkārši fascinē.

 13. suņa murgi kārtējie!

 14. Valsts dara visu,lai tauta izmirtu.

  • Tu šaubies !!! Līdz šim bija tikai ziediņi, bet drīz naks odziņas. Un Tavs “viss” Tev un Taviem tautiešiem liksies Paradīze, kas ir zudusi uz visiem laikiem.

 15. Bērni jau nav svarigi ,svarigi ir deputāta algas pielikums

Draugiem Facebook Twitter Google+