×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. novembris, 2012
Drukāt

Samoilovs: Pasaules kausā būtu jāpiedalās Pļaviņam ar Sorokinu

LETALETA

Nākamā gada sākumā gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā pludmales volejbolā Latviju būtu jāpārstāv Mārtiņam Pļaviņam un Ruslanam Sorokinam, uzskata cits Latvijas pludmales volejbola spēlētājs Aleksandrs Samoilovs.

Pēc ilgstoša neskaidrības perioda pagājušajā nedēļā Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) paziņoja, ka no 9. līdz 13.janvārim Brazīlijā risināsies pirmais Pasaules kausa finālturnīrs. Kaut iepriekš tika prognozēts, ka tajā katru valsti pārstāvēs pa diviem duetiem, apstiprināts, ka iespēja tiks dota vienam pārim – startēs desmit pāri no desmit valstīm.

Tas Latvijā izraisīja diskusijas, kam startēt šajā turnīrā – Pļaviņš ar Jāni Šmēdiņu aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu Londonas olimpiskajās spēlēs, bet Samoilovs ar Sorokinu nospēlēja sekmīgāk sezonas kopgriezumā un bija augstāk pasaules rangā.

Šonedēļ Latvijas Volejbola federācija (LVF) tikās ar Sorokinu, Samoilovu un Šmēdiņu, kā arī Pļaviņa treneri Aigaru Birzuli, diskutējot par to, kam piedalīties sacensībās. Tā kā puses pie slēdziena nenāca, tika nolemts, ka gala lēmums decembra sākumā tiks pieņemts LVF valdes sēdē.

Tomēr tagad ar savu piedāvājumu klajā nācis Samoilovs.

“Parunājām ar Jāni, vēlāk ar mūsu treneriem un vienojāmies, ka visgodīgāk būtu, ja brauktu pa vienam pārstāvim no katra pāra,” savā mājaslapā internetā raksta Samoilovs. “Tāpēc no “bronzas dueta” jābrauc pasaules labākajam aizsargam Mārtiņam (tas ir Jāņa piedāvājums), bet no mūsu pāra uzskatu, ka braukt nopelnījis Ruslans, turklāt viņš arī ir izteikts bloķētais.”

“Līdz ar to atkrīt vajadzība pēc valdes sēdes, viņi vienīgi var izlemt, kurš no treneriem brauks ar šo pāri,” uzskata Samoilovs.

Kā ziņots, jau iepriekš paziņots, ka nākamajā sezonā vienā pārī spēlēs Samoilovs ar J.Šmēdiņu. Sorokins plāno izmēģināt spēkus ar Tomu Šmēdiņu, bet Pļaviņa nākamais pārinieks vēl nav zināms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+