Ekonomika
Īpašums

Šampēterī būvēs jaunas dzīvojamās mājas. Kopējās investīcijas – 21 miljons eiro0


Top perspektīvs daudzīvokļu māju komplekss Šampēterī.
Top perspektīvs daudzīvokļu māju komplekss Šampēterī.
Publicitātes foto

Ar bankas “Citadele” finansējumu Šampēterī “IRIS Shampeteris Apartments” (IRIS) projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas, piedāvājot 72 dzīvokļus platībā no 55 līdz 130 kvadrātmetriem.

Mājokļi topošajiem iemītniekiem tiks nodrošināti ar pilnu apdari.

Pirmās kārtas kopējās izmaksas ir 5,5 miljoni eiro, no kurām bankas “Citadele” finansējums ir 3,4 miljoni eiro. Projekta realizētājs ir nekustamo īpašumu projektu attīstītāja “Astor Group” uzņēmums SIA “Dyalcomm Group”.

Interese par mājokļu iegādi pieaugusi vēl būvniecības stadijā – uzsākot otrās ēkas būvniecību un pirmās ēkas iekšdarbus, dzīvojamo ēku kompleksā pārdota vai rezervēta jau ceturtā daļa mājokļu. Pirmo ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada februāra beigās.

“Astor Group” pārstāvis Māris Stafeckis norāda, ka IRIS ir apliecinājums tam, ka nav jāatstāj pilsēta, lai nokļūtu ārpus tās kņadas un burzmas. Projekts ir radīts cilvēkiem, kas augstu vērtē mieru, komfortu un mūsdienu tehnoloģijas.

“Redzam, ka atkal atgriežas tendence sev tīkamāko mājokļa variantu izvēlēties vēl būvniecības stadijā. 25% IRIS mājokļu jau ir pārdoti vai rezervēti, turklāt absolūts vairākums iegādāti, izmantojot hipotekāro aizdevumu. Tas liecina par pieaugošo aktivitāti mājokļu tirgū.”

Bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile norāda, ka interesi par mājokļu iegādi veicina valsts atbalsts ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem.

“Mums ir svarīgi palīdzēt iegādāties mājokli, ar kuru pircējs pēc tam būs apmierināts. Perspektīva vieta, kvalitatīvs projekts un attīstītāja reputācija bija vieni no kritērijiem, kāpēc banka izvēlas finansēt šo projektu.”

Un šie kritēriji ne mazāk svarīgi ir pircējiem, izvēloties mājokli. Iegādājoties dzīvokli vēl būvniecības stadijā, ir iespēja pirkt to par zemāku cenu, ir arī lielāka izvēle piemeklēt piemērotāko mājokli, ar vēlamo stāvu, novietojumu, stāvvietu, skatu pa logu u.tml, uzsver S. Purgaile.

Kompleksa IRIS pirmo māju, kurā būs 24 dzīvokļi, plānots nodot ekspluatācijā 2019. gada februāra beigās. Savukārt otro ēku ar 48 dzīvokļiem plānots pabeigt vasaras sākumā.

Projektu plānots realizēt četrās kārtās, uzbūvējot vairākas dzīvojamās ēkas ar aptuveni 300 dzīvokļiem. Kompleksa būvniecības kopējās izmaksas ir 21 miljons eiro.
Saistītie raksti

“Astor Group” specializējas nekustamo īpašumu attīstības biznesā, visā pasaulē realizējot vairāk nekā 30 000 dzīvojamo ēku un tirdzniecības vietu izveides projektus.

Latvijā “Astor Group” ir investējis liela apjoma dzīvojamo un komerciālo projektu, tirdzniecības centru, viesnīcu, kā arī IT tehnoloģiju attīstībā.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Rolands Pētersons: Rīdzinieki nav pelnījuši slīkt atkritumos
16 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Vai nodokļu reforma aprija fiskālo telpu? 2
18 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj divreiz vairāk naudas izspiedējvīrusu paveidu
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
10 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
“Dinamo” uzkaujas un izcīna otro uzvaru “Latvijas Dzelzceļa” kausā
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
8 stundas