Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

SAS pēc vairāku gadu pārtraukuma atsāks lidojumus no Rīgas uz Stokholmu (2)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Aviokompānija “Scandinavian Airlines” 29.martā sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Stokholmu, pavēstīja uzņēmumā.

Tajā norādīja, ka “Scandinavian Airlines” starp pilsētām nodrošinās līdz 18 lidojumiem nedēļā – trīs ikdienas reisus darbadienās un līdz diviem izejošajiem reisiem dienā brīvdienās.

Kompānijā piebilda, ka jaunā reisa atklāšana starp Rīgu un Stokholmu atzīmēs “Scandinavian Airlines” atgriešanos Latvijā pēc gandrīz septiņu gadu pārtraukuma, iepriekšējā aviokompānijas lidmašīna no Latvijas pacēlās 2008.gada jūlijā.

“Jau vairākus gadus Zviedrija ir viens no Latvijas galvenajiem sadarbības partneriem, kā arī līdz šim ir lielākais ārvalstu investors valstī. Tas ir veicinājis darījumu ceļojumu pieaugumu starp abām valstīm. Ņemot vērā minēto, gan arī faktu, ka Latvijas tautsaimniecība uzrāda stabilas atlabšanas pazīmes, “Scandinavian Airlines” ir pieņēmis stratēģisku lēmumu reaģēt uz klientu vajadzībām, atklājot tiešos lidojumus starp Rīgu un Stokholmu,” sacīja uzņēmuma reģionālā vadītāja Baltijas valstīs Rūta Juciene.

Viņa piebilda, ka arī Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē bijis viens no iemesliem, lai lemtu par lidojumu atsākšanu no starptautiskās lidostas “Rīga”.

“Scandinavian Airlines” dibināta 1946.gadā un ir viena no vecākajām aviokompānijām Eiropā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik ilgi tas lidojums iet?

  2. It ka varetu ar liikumu uz Stokholmu lidot…

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+