Ekonomika
Bizness

Satiksmes ministrija nemainīs savus pārstāvjus mazo ostu valdēs0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay.com

Satiksmes ministrija (SM) nemainīs savus pārstāvjus Skultes, Mērsraga un Salacgrīvas ostu valdēs, aģentūra LETA uzzināja ministrijā.
Skultes ostas valdē SM pārstāv Lauris Kanderis, Mērsraga ostas valdē SM pārstāv Inguna Strautmane, bet Salacgrīvas ostā – Inese Birziņa.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka darbu Skultes ostas valdē zaudēs Zemkopības ministrijas (ZM) Zivsaimniecības departamenta direktora vietnieks Ričards Derkačs. Kā pastāstīja zemkopības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) biroja vadītājs Jānis Eglīts, ZM pārstāvis no Skultes ostas valdes tiks atsaukts, ieceļot ostas valdē citu speciālistu, kurš būs eksperts ne tikai zivsaimniecības jautājumos, bet ir cilvēks ar plašāku pieredzi un iepriekš ir darbojies arī Skultes ostā.

Eglīts pagaidām atturējās nosaukt ZM jaunā pārstāvja Skultes ostas valdē vārdu, taču atzina, ka potenciālais kandidāts jau ir izraudzīts.
ZM pārstāvjus citu ostu valdēs pagaidām nav iecerēts mainīt, piebilda Eglīts.

Likuma par ostām nodaļā par mazajām ostām teikts, ka ostu valdi izveido attiecīgās pašvaldības dome ne vairāk kā 10 locekļu sastāvā, iekļaujot tajā valdes priekšsēdētāju – pašvaldības amatpersonu, pa vienai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, ZM un SM amatpersonai, kuru norīko attiecīgais ministrs, kā arī vienādās proporcijās pašvaldības deputātus un ostā funkcionējošo komercsabiedrību pārstāvjus.

Saistītie raksti
LA.lv