×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

LA apskats: LTV orgasms, harismas apburtais Rimšēvičs, Operācija “i” (7)

1. Latvijas Televīzijas orgasms

1no4
Fotokolāža no Karīnas Miezājas foto, Ekrānuzņēmumiem no fresnobee.com un LTVFotokolāža no Karīnas Miezājas foto, Ekrānuzņēmumiem no fresnobee.com un LTV

“Orgasms ikvienam!” skanēja Latvijas Televīzijas ēterā reklāmas pauzē, kad trešdien raidījumā “Tieša runa” par Latvijas banku nelaimēm tika pratināti premjers, KNAB priekšnieks, FKTK vadītājs un citi. “Orgasma gels man palīdz sasniegt orgasmu!” reklāmā seksīgi dūdoja jauna sieviete.

“Pulkstenis bija 21.48, kad mana desmitgadīgā meita reklāmas iespaidā jautāja – kas ir orgasms… Lūdzu, LTV konsultējiet, ko man viņai teikt?! Jo viņa skatījās raidījumu, lai spētu ar mums sarunāties par Rimšēviču. Ja bērns iet gulēt desmitos, vai viņam ir pirms tam jāredz orgasma līdzekļu reklāma sabiedriskajā televīzijā?” tā tviterī jautāja Baiba Strautmane. Daži viņai atbildēja – ja bērns jau runā par dzīves jēgu un politiku, droši var ar viņu runāt arī par orgasmu. “Nu, ja var par Rimšēviču, tad var arī stāstīt par orgasmu,” piebilda kāds tviterlietotājs.

Savukārt kungs ar segvārdu “SdnamrAValdbergS” izsaucās: “Ak, Dies, to tak pirms 100 gadiem jau žurnāls “Zīlīte” izstāstīja!” Šo pašu skatītāju pirms pāris dienām vairāk bija sadusmojusi Latvijas Televīzijas cita dīvainā plānošana – ģimenes filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” LTV tika rādīta svētdienas vakarā plkst. 21.35 un beidzās gandrīz pusnaktī. “Vai jums neviens nevar pastāstīt, ka tajā laikā bērni dodas gulēt, jo no rīta plkst. 7 uz skolu un bērnudārzu jāceļas?” viņš vaicāja televīzijas satura viedotājiem.

Par to, ka šiem LTV ļaudīm prātā joki vai galvā putra, liecina fakts, ka arī pirms šīs bērnu auditorijai paredzētās filmas bija jau pieminētā orgasma reklāma. Bet varbūt tomēr tie nav joki? Varbūt sabiedriskajā televīzijā ir gudri režisori? Ne velti LTV skatītāji secināja, ka labi režisēts bija arī laiks “Norvik bankas” reklāmai tūlīt pēc raidījuma “Tieša runa”, kurā runāja par banku problēmām…

Varbūt sabiedriskās televīzijas ļaudis sākuši priekšspēli – nokaitina skatītājus ar reklāmām, rada sabiedriskās domas berzi un tad cer uz gaidīto “orgasmu” – LTV atbrīvošanu no reklāmām un pēc tam papildu miljonus eiro no valsts.

  1. Latvijas Televīzijas orgasms
  2. Cilvēks. Savas harismas apburtais
  3. Izgāšanās. Operācija "i" un …
  4. Nedēļas darījums. Būvmateriālu vietā autiņbiksītes

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tv tikai pa maksu, problēmu nebūs!

  2. „Savas harismas apburtais” autors, tāpat kā Rēders LTV1, taustās pa tumšu kabatu, izmisīgi meklējot pierādījumus „lielam noziegumam”. Liekoties dīvaini, gan ka Rimšēvics nav atkāpies, gan viņa „vadības stils”, kurš kādiem citiem bankas darbiniekiem nav ļāvis „izbāzt galvu” un kļūt tautā ievērojamākiem!!! Vai tad kādam no tiem radusies vēlme, lai arī viņu uzvārdi tagad rēgotos līdzās Rimševicam mediju slejās? Citu pierādījumu autoram nav. Nevajag nekādu audiosarunu, ne video materiālu, pietiek ar kāda iesniegumu ar 5 gadu vecu piegaršu!!! Tomēr, vienalga, autoram pilnīgi skaidrs, ka Rimšēviča tēlā „..nu nekādi neiederas 1000 tūkstošu eiro kukuļa pieņemšana” Trasta bankas glābšanai. Ar to skaitās „noziegums” pierādīts!!!

  3. Zīlītē par orgasmu nekas nebija. Tur bija tehniskie jautājumi, kā rodas bērni.

  4. sludināt onanistisko konvenciju!! Pašapmierināsanas prieka vēsts pat bērniem!

  5. Tik daudz neuzmanības kļūdu vienā mazā rakstiņā sen nebiju manījis.Jau sākot ar virsrakstu 🙂

  6. Izlabojiet kļūdu!

Draugiem Facebook Twitter Google+