Mobilā versija
+11.5°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
7. februāris, 2014
Drukāt

Septiņi iedarbīgākie žesti un pozas, kā savaldzināt vīrieti bez vārdiem (3)

shutterstock_102903809

Psiholoģiskā sagatavošanās

Foto-Shutterstock

Ne vienmēr jāpaliek ar savu simpātiju divatā, lai pievērstu sev uzmanību. Arī vārdi nav obligāti, jo flirta mākslu var pielietot jebkurā situācijā un vietā.

Vīrieša uzmanību var piesaistīt bez vārdiem, pietiek ar žestu pārzināšanu un noslēpumainu uzvedības stilu. Nosacījumi ir tikai divi. Mērķim ir jāatrodas jums sasniedzamā zonā. Otrkārt, jums ir jābūt psiholoģiski gatavai satikties ar viņu.

Lai “noskaņotos”  panākumiem, izmantojiet iztēles spēku.

  • Pirmkārt, iedomājaties sevi tajā dzīves brīdi, kad jutāties īpaši labi, neatkarīgi no tā, kur atradāties, kaut vai pastaigājoties vai pat lecot ar izpletni. Mēģiniet atcerēties katru sajūtu, un ieejot šajā stāvoklī, sāciet rīkoties.
  • Skaidri  jāformulē mērķis, kuru vēlaties sasniegt. Mērķim jābūt strukturētam tā, ka tā sasniegšana ir atkarīga tikai no jums personīgi nevis no citiem cilvēkiem. Nesakiet sev “Lai visi puiši ir traki pēc manis”, sakiet “Es padarīšu traku ikvienu puisi”. Izvairieties no tādām konstrukcijām kā “es gribu”, “es darīšu”. Citādi jūs gaidīsiet un neko nesagaidīsiet.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. JA LABI JA PATIC KADAM KURS TEV PATIK VISADI SIEVIETES IZTELOJAS TIKSANOS VISADI

  2. Ko sagribas to dara!

  3. Nu, savaldzinās, un ko tad? Pie mācītāja, jeb gultā iekšā uzreiz?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+