Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. maijs, 2014
Drukāt

Septiņi iemesli, kāpēc doties uz Talsu ralliju

Foto - LETAFoto - LETA

Aivis Egle – atkal pie rallija auto stūres


Latvijas un Lietuvas rallija čempionātu posms Rally Talsi norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, 17. un 18. maijā, tāpēc esam apkopojuši septiņus iemeslus, kāpēc nedēļas nogale Talsu apkārtnē priecēs ne tikai esošos rallija draugus, bet būs interesanta arī tiem, kas ralliju vēl nav apmeklējuši ne reizi!

Jau sesto gadu Rally Talsi pazīstams kā Čempionu rallijs, un arī šogad bez čempionu cīņām Talsos neiztikt. Cīņa par ceļojošo Čempionu kausu sāksies sestdien, 17. maijā plkst. 15:45, kad tiks dots starts rallija pirmajam ātrumposmam SS1 LAKALME. 2013. gada Latvijas rallija čempions Aivis Egle (PROSPEED), kurš pirms sezonas pilota zābakus kāra vadzī, nespēja laist garām iespēju startēt Čempionu rallijā, nolemjot veikt izņēmuma gadījumu un aizstāvēt Latvijas godu, lai, cīņā ar trim ārvalstu čempioniem, Čempionu kauss paliktu Latvijā. Čempionu cīņās piedalīsies arī Lietuvas rallija čempions Ramūns Čapkausks (CAPKAUSKAS RACING) un Baltkrievijas rallija čempions Vītauts Šveds (JUTA Racing).

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+