×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. janvāris, 2012
Drukāt

Sievietes T-kreklos

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc tam kad Solvita Āboltiņa uzlaikoja Lipmana kunga dāvāto Latvijas hokeja izlases formas kreklu, pat tie, kuri skaitīja Saeimas priekšsēdētāju pie ugunīgākajām un krampīgākajām fūrijām, atmaiga un sasita plaukstas – cik jauki!

 

Šis sarkanbaltais ņieburs ir autentiskāk nacionāls un etnogrāfisks, pārāks par Nīcas un Bārtas tautastērpiem, pat ja tie nonesti no tumšākajiem bēniņiem vai nez cik saktām aizdarīti. Kad T-kreklu pārvilka Āboltiņas melnajai krepdešīna princešu kleitai, to novērtēja Dāvids, Erots, Elita Patmalniece un etiķetes speciālisti. Numuru “Āboltiņa 80” kā stipru raksturoja torsionu lauku pētnieks dep. Buiķis, bet hokejists Lipmans, vērojot, kā audums pieglaužas augumam un izceļ figūru, konstatēja, ka skaitlis astoņdesmit nozīmē summu no 90-60-90. Diemžēl sīvajā konkurencē par modes noteikšanu rudens–ziemas sezonā Āboltiņu apsteidza un Briselē uz mēles kā pirmā iznāca Sandra Kalniete ar krekliņu cietumā iemestās ukrainietes Jūlijas Skaistās, Mati Pīnē Saistās, atbalstam. Arī te pat visprasīgākie mērinstrumenti neatrastu milimetra nobīdes no ideālām ķermeņa formām, un ja madame Kalniete pārstātu regulāri darbināt Ziemassvētkos iegādāto maizes un bulciņu cepamo mašīnu, noteikti varētu ģērbties pikantāk par lēdiju Gagu, ienesot svaigas vēsmas Eiropas pelēcīgajā kolorītā. Lepojamies ar sievietēm T-kreklos, politiķēm zeķbiksēs!

Ģērbšanās kods, stilīgums ir nozīmīgs, veidojot personālijas attiecības ar sabiedrību. Ja ļaužu burzmā tuvojas hūte, jums ir gandrīz simtprocentīga pārliecība, kas zem tās slēpsies. Pa labu gabalu pazīsiet žilbinošā ādas kostīmā tērpto kungu. Ar fliteriem nosēta bolero jaciņa un krelles nepārprotami liecinās, ka secen nošalca ostas kapteine Sondore-Kukule.

 

Lai vienu kareivīgu grupu atšķirtu no citiem bosikiem, arī Saeimas frakcijas apģērbā lieto pazīšanās zīmes un izturētu stilu. Nokļuvis treniņtērpos, ģimnastjorkā un brūnas krāsas uzvalciņos uzpostu ļautiņu vidū, kuru vadonis valkā XXL izmēra T-kreklu ar logo “Nebarot un nekaitināt”, esat starp cilvēkiem, kuri ilgojas un nepaguruši cīnās par saskaņu sabiedrībā.

 

Kad garām aizjož pulciņš līdz jostas vietai kailu vīriešu un sieviešu, viegli uzminēsiet, ka tie bija “Visu Latvijai” jaunieši, kuri steidzas aizstāvēt valsts nedalāmību. Palīgstrādnieka kombinezonā apkārt lodā ne tikai Saeimas remontu brigāde, iespējams, tas ir kāds no Olšteina sešnieka.

Starp citu, kur pazuduši lielie brokāta aizkari no plenārsēžu zāles? Prasmīgu rokdarbnieču, čaklo adatiņu zibā viss ir reciklējams un visam piešķirama otrā dzīve, pat ja tas ir lietots polietilēns, vīģes lapa vai Saeimas gardīnes. Bet, ja esat izskatīgs, manierīgs, par sevi pārliecināts vīrietis, kam pieklibo vienīgi stila izjūta, vērsieties pie Sudrabas kundzes, un kontroliere mīļuprāt jūs aptamborēs no galvas līdz kājām tā, ka pārējo deputātu acīs no lupatlaša pacelsieties par modes ikonu.

Ādama ribu konkurss par spožāko tērpu “no Valentino” ir mūžīgāks nekā Eirovīzija. Šīs nedēļas iznācienam Sandra diskrēcijā sagatavojusi gaisīgas gāzes auduma modes kliedzienu ar uzrakstu “Security”. Solvitas T-krekls nekādā gadījumā nedrīkst būt no tā paša baķa! – Ai, vilkšu to pavedinošo rozā, “Hello, I’m sexy” krekliņu, es redzēju vienai no “Vogue” mugurā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+