Latvijā
Kriminālziņas

“Sirmgalve negaidīti apstājās pretējā joslā!” Izskan versijas par smago avāriju uz Bauskas šosejas4

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Ceturtdien, 11.jūlijā, uz Bauskas šosejas notika smaga avārija, kurā tika iesaistīti trīs transportlīdzekļi. Kāda sirma kundze pēkšņi iebrauca pretējā joslā un ietriecās divās automašīnās, – apkārtējiem ir aizdomas, ka pensionārei pie stūres palika slikti, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Avārija notika uz Bauskas šosejas, netālu no pagrieziena uz Baldoni pie sabiedriskā transporta pieturas “Čagas”. Kāda aptuveni 70 gadus veca kundze, vadot savu “Opel” markas automašīnu, veica bīstamu manevru, kas izraisīja smagu avāriju.

Pretim braucošās “Toyota” automašīnas vadītājs stāsta, ka saņēma spēcīgu frontālu triecienu un kopā ar transporta līdzekli ielidoja grāvī.

“Vecmāmiņa brauca ar automašīnu un negaidīti apstājās pretējā joslā. No muguras nāca smagā automašīna un ietriecās viņas mašīnā. Vecmāmiņa ielidoja pretējā joslā un trāpīja šai mašīnai,” stāsta “Toyota” vadītājs.

Saistītie raksti

Avārijā iesaistītais kravas transportlīdzeklis “Volvo” guva salīdzinoši nelielus bojājumus, un tā šoferis centās pēc iespējas ātrāk aizdzīt savu automašīnu nost no ceļa, lai neradītu vēl pamatīgāku sastrēgumu. Arī “Toyota” vadītājs fiziski ir sveiks un vesels, un vairs nepārdzīvo par savu auto.

Trieciens ievainojis sirmo kundzi, un mediķi viņu nogādāja slimnīcā. Ārstiem ir aizdomas par krūškurvja un vēdera ievainojumiem, bet vadītājas stāvoklis ir stabils, un viņas dzīvībai briesmas nedraud.

Tagad precīzus sadursmes apstākļus centīsies skaidrot policija.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv