×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Situācija lidostā ”Rīga” stabilizējusies; atsevišķi reisi joprojām kavējas

Foto LETAFoto LETA

Starptautiskajā lidostā ”Rīga” situācija dienas otrajā pusē ir stabilizējusies, taču atsevišķi reisi joprojām kavējas, liecina informācija lidostas mājaslapā.

Situācija ir krietni uzlabojusies salīdzinājumā ar rītu un pusdienlaiku, kad vairāki ielidojošie reisi tika pārvirzīti uz citām lidostām, vairāki ielidojošie un izlidojošie reisi atcelti, kā arī būtiski kavējas gan reisu ielidošana, gan izlidošana.

Kā ziņots, sniegputeņa dēļ šodien tika atcelti izlidojušie reisi uz Stokholmu, Kopenhāgenu, Viļņu, Oslo un Tallinu, kā arī atcelti šo maršrutu atpakaļreisi. Tāpat atcelti ielidojošie reisi no Minhenes, Berlīnes, Helsinkiem, Sanktpēterburgas un Kijevas.

Lidostas ”Rīga” pārstāve Laura Karnīte dienas pirmā pusē pauda, ka lidostas darbība ir apgrūtināta ne tikai puteņa, bet arī spēcīgā sānvēja dēļ.

Viņa piebilda, ka piesaistīts papildu darbaspēks un strādā visa tehnika, taču lidostas darbība varētu būt apgrūtināta visu dienu. Pasažieri aicināti sekot līdzi izmaiņām lidojumu sarakstā lidostas mājaslapā, kā arī uzņēmuma sociālo tīklu kontos.

Brāzmains vējš un putenis Rīgā gaidāms arī ceturtdien, 5.janvārī, bet nokrišņu būs maz, pastiprināsies sals.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+