Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. marts, 2014
Drukāt

Skandināvu inženieri atzīst “Alfas” autostāvvietu par drošu

Foto-LETAFoto-LETA

Stiprajā vējā bojātā tirdzniecības centra "Alfa" fasāde pie A ieejas.

Tirdzniecības parka “Alfa” autostāvvietas apsekošanai piesaistītā neatkarīgā skandināvu inženierkompānija “Aas-Jakobsen” atzīst, ka “Alfas” autostāvvietas ēka ir droša ekspluatācijai, informē “Galactico” tirdzniecības centru attīstītāja SIA “Linstow Center Management” (“Linstow”) pārstāve Evija Ansonska.

Nolūkā novērst medijos izskanējušās “Alfas” apmeklētāju un darbinieku šaubas par autostāvvietas drošību 25.novembrī tika pasūtīts atkārtots ”Alfas” daudzstāvu autostāvvietas tehniskais audits, kam sekos visu “Linstow” apsaimniekoto tirdzniecības centru atkārtots tehniskais audits.

Visa izpētes veikšanai nepieciešamā dokumentācija tika nosūtīta ekspertiem, pēc kā “Aas-Jakobsen” eksperts Tins Aune pagājušā gada decembrī apmeklēja Latviju un padziļināti iepazinās ar tirdzniecības parka “Alfa” autostāvvietas tehnisko stāvokli, skaidro Ansonska.

Būvinženiera saņemtajā slēdzienā norādīts, ka, pēc iepazīšanās ar projekta dokumentāciju apsekojot objektu dabā, secināms, ka izbūvētās monolītās dzelzsbetona konstrukcijas ir drošas un tirdzniecības parka “Alfa” autostāvvietas ēka ir droša ekspluatācijai, uzsver Ansonska.

Jau vēstīts, ka pērn novembrī “Linstow” atzina, ka gadu iepriekš oktobrī tirdzniecības centrā “Alfa” iebruka uzņēmuma “Re&Re” būvēts jumts 90 kvadrātmetru platībā.

Negadījums “Alfā” 2012.gadā notika divos posmos. Vispirms 5.oktobra rītā pirms darba laika vētrā tika norauta tirdzniecības parka fasāde, kā rezultātā naktī uz 6.oktobri iebruka jumts.

“Veikalā strādājošo un klientu informēšana nebija nepieciešama, jo negadījumi notika pēc darba laika,” šī fakta noklusēšanu gada garumā skaidroja “Linstow”.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+