×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Šlāgeris Daugavpilī: rīkotāji par Šomases šovu (34)

Foto - LETAFoto - LETA

Koncertprogramma “Šlāgeris Daugavpilī” ar četru populāru mākslinieku uzstāšanos Latgales pilsētā aizritēja svētdienas vēlā pēcpusdienā. Katram no māksliniekiem bija plānota pusstundu gara uzstāšanās ar sava repertuāra populārākajām dziesmām. Dziedātāja Liene Šomase bija izpildījusi divas, kad uzsāka garāku monologu par valstī notiekošo, aicināja klausītājus iesaistīties un celties kājās, lietojot arī rupjus vārdus. Viņas uzstāšanās ir nofilmēta un ievietota sociālajos tīklos.

Koncerta rīkotājs “Divu Krastu Radio” valdes loceklis Andrejs Trokša portālam “la.lv” apstiprina, ka “bijām spiesti pārtraukt viņas uzstāšanos”.

“Kad sākās necenzēta leksika, tika pieņemts lēmums viņas uzstāšanos pārtraukt. Tas bija šoks, negaidīti,” sacīja Trokša. Viņš uzskata, ka pret šādiem mākslinieka izgājieniem nodrošināties īsti nevar, tāda mehānisma neesot.

Kādā stāvoklī mākslinieki ierodas uz pasākumu, rīkotāji nepārbauda. Māksliniece L. Šomase koncertu kavējusi. Ierodoties viņa steigusies uz ģērbtuvēm un tad uz skatuvi.

“Pirmkārt, tā ir mūziķa reputācija, mēs paliekam otrā plānā – atbildām par skatuvi, gaismām, visiem organizatoriskajiem jautājumiem. Man kā organizatoram šis ir pirmais šāds gadījums. Pret mākslinieku nedomājam vērsties, lai tas paliek uz katra mūziķa sirdsapziņas,” par pārtraukto programmu saka A. Trokša.

Nekādas pretenzijas no klausītājiem saņemtas neesot. Tās bijušas “tikai 10 minūtes”, pārējā programma izskanējusi kā plānots, uzstājoties Ingai un Normundam, Tihovsku ģimenei un grupai “Roja”. Trokša pieļauj, ka turpmāk ar dziedātājiem varētu noslēgt līgumu, paredzot abu pušu saistības.

Koncerts notika Daugavpils Kultūras pilī, kuras vadītājs Aleksandrs Rudzs norāda, ka pats personīgi koncertā nav piedalījies, taču mākslinieces neadekvātā uzvedība pārrunāta ar pasākuma rīkotājiem.

“Pats tam liecinieks nebiju, bet par to daudz runā. Gadās dažādi momenti, bet šāds gadījums vēl nebija bijis. Ņemsim vērā šo gadījumu, mums negribas, lai koncertzālē notiek pārpratumi. Ja organizatori pie mums vērsīsies un mēs zinām, ka ar ar šo mākslinieku bijušas problēmas, varam uzstādīt kādus papildus noteikumus,” pieļauj Rudzs.

Sociālajos tīklos par L. Šomases uzstāšanos Daugavpilī viedokļi ir dažādi – daži uzskata, ka viņai jāatvainojas, daži, ka māksliniece uztaisījusi sev veiksmīgu PR, bet citi ironizē.

Uzreiz pēc notikušā dziedātāja “Facebook” bija sniegusi savu versiju, ko nākamajā dienā pēc koncerta citēja Latvijas ziņu portāli. “”Katrs cilvēks ir tiesīgs izteikt savas domas, pat tad,ja kādam tas nepatīk”. Ir tik daudz dažādi veidi kā izteikt savu viedokli. Šoreiz bija šāds smieklu pilns viedoklis:) Lai jau peļ vai nievā. Katram sava taisnība.”

Tāpat vēlāk L.Šomase atbildēja uz daudzajiem komentāriem: “Ziniet smieklīgi lasīt šos komentārus. Visi tik gudri ar komentēšanu,bet cik no jums visiem ir kaut ko izdarījuši savas dzimtenes labā?”

Tikmēr dziedātāja savā jaunākajā ierakstā “Facebook” raksta, cik ļoti mīl šo zemi un ar to lepojas.

L. Šomase ir ne tikai šlāgerdziedātāja, bet vada arī jauniešu un bērnu radošo studiju.

Noskaties L.Šomases uzstāšanos koncertā Daugavpilī:

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. jauns Ginesa rekords nozarē ! Atbildēt

  Pugačova tikai viesnīcā pateica ko domā par valsti. 🙂

 2. Ir tāds teiciens: Smuks tu neesi, bet dumjš gan. Tomēr, kā zināms, katram likumam var būt izņēmumi – šī vismaz ir smuka …

 3. Zākāt savu valsti un ar to vēl lepoties var tikai mankurts. Tādu radījumu ir jāizslēdz no sabiedrības aprites, no tāda ir jānovēršas vecākiem, radiem, draugiem un paziņām. Tāds radījums ir pelnījis tikai klaju nicinājumu un ar tādu radījumu nedrīkst būt nekāda solidaritāte, tikai klajš nicinājums. Kuri šādu radījumu cenšas attaisnot, tie arī ir pelnījuši tikai un vienīgi nicinājumu.

  • atkal kārtējo reizi atcerējies 1937. gadu un pret “tautas ienaidniekiem” vērstās “kolektīvās nosodīšanas” akcijas u.c. masveida represijas, klaji nicināmais radījums no NKVD stukaču sugas?

   • Nē, to atcerējies tu. Es tajā sakarība varu piebilst, ka piem. francūži pēc Otrā Pasaules kara prostitūtām, kuras sadarbojās ar nacionālsociālistiem, nogrieza matus un uzacis “uz 0” un izrādīja klaju nicinājumu. Un šeit ir jārunā nevis par tavu demagoģiju, bet par mankurtismu, kas izpaužas kā savas valsts noliegums un zākāšana, kā arī par kangarismu, kas ir acīmredzami tava preorgatīva.

    • klaji nicināmais radījums no NKVD / VDK stukaču sugas, neatļaujies savas personīgās “mankurtisma un kangarisma prerogatīvas” piedēvēt Normāliem Cilvēkiem.

     • Tieši tu esi NKVD un stukaču pēctecis, kurš te mēģina stāstīt, ka ganīt savu valsti “esot normāli”. Tu esi tipisks NKVD un stukaču pēctecis, kuram nav savas valsts, no tā arī tavi komentāri.

     • klaji nicināmais radījums no NKVD / VDK stukaču sugas ar NODEVĒJA zimogu uz tavas divpirkstu pieres, acīmredzami un neapšaubāmi esi NKVD un VDK stukaču sugas radījumu tiešais pēctecis, kurš te mēģina stāstīt, ka NEMELOT un runāt PATIESĪBU nozīmējot “ganīt savu valsti” un šāda tava kangarska mankurta izpildīsanās “esot normāla”. tu esi tipisks NKVD / VDK un stukaču pēctecis, savas Tautas NODEVĒJS un pretīgs mūdzis kuram nav savas valsts, no tā arī tavi kangaru pasugas mankurta vājprāta murgi.

     • Tu, boļševiku izstrebiķeļu un čekas stukaču pēcteci, nekādi nevari pārdzīvot, ka kāds iebilst pret mankurtiem un kangariem, kuri gāna Latvijas valsti. Tas ir vienīgais iemesls taviem komentāriem, čekas stukaču pēcteci.

     • klaji nicināmais radījums no NKVD / VDK stukaču sugas ar NODEVĒJA zimogu uz tavas divpirkstu pieres, acīmredzami un neapšaubāmi esi NKVD un VDK stukaču sugas radījumu tiešais pēctecis, kurš te mēģina stāstīt, ka NEMELOT un runāt PATIESĪBU nozīmējot “ganīt savu valsti” un šāda tava kangarska mankurta izpildīsanās “esot normāla”. tu esi tipisks NKVD / VDK un stukaču pēctecis, savas Tautas NODEVĒJS un pretīgs mūdzis kuram nav savas valsts, no tā arī tavi kangaru pasugas mankurta vājprāta murgi. Tādām naciķu samazgām kā tu ar NODEVĒJA zimogu uz tavas derdzīgi smirdošās vienrievu domātavas, boļševiku izstrebiķeļu un čekas stukaču tiešais pēcteci, nekādi nevari pārdzīvot, ka kāds iebilst pret tādiem mankurtiem un kangariem kā tu, kas biezā slānī piegāna šo pašreizējo SILES “valsti” eurolatvāniju. Tas ir vienīgais iemesls taviem komentāriem, no .. izsmirdējušais čekas stukaču vēmekli.

 4. nu nolasījušies gan mīzēji un aprej Lieni par to, ka viņa skaļi un bez cenzūras pateikusi to, ko vairākums domā par sistēmu, kura iznīcina mūsu tautu

 5. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  Ir sacīts: “Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)…”

  / Anšlavs Eglītis /

  =======

  Ir sacīts: “PIRMS meklēt skabargas CITU acīs – būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!”

  Un, arī: “Visi ir (t.i. – PAŠI SEV iedomāti šķiet) tik aumež “gudri”, ka nav neviena ko “pasūtīt” uz turieni, kur šamajiem “gudrajiem (cirt)ējiem” ir īstā vieta.” 😉

  =======

  😉

  “Bet citādi – VISS rullē un pa košo!…”
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  (…)
  Par laimi – šajā “valstī” CITĀ ziņā,
  Viss “rullē perfekti” (pauž plašsaziņa):
  “Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
  Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
  Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
  Ne “glupais pūlis” streso, vīlies varā,
  Ne daži “sugas biedri” rij un laupa,
  Ne daudzi “pārējie” pa grasim taupa,
  Gan svētkus svin (pie TV truli tupot),
  Gan “kampaņās” ‘ņem dalību’ (pa glupo),
  Gan “sašutinās”, ja kas nav pa prātam
  (Gan “lumpeņiem”, gan varas “aparātam”),
  Pat – “demisijas” pieprasa, vai sodus
  (Ja “masām” šķiet, ka daži “nogāž podus”) ~
  Tad “MĒS” pa “pagalītei sārtā metam”,
  “Caur svilpi tvaiku nolaižot” (pa retam!)…

  Bet citādi – šai “valstī” Latv(ĀN)ijā,
  Pa košo rullē VISS – kā “Leiputrijā”:
  Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
  (Ne – SILE smako rukšķu vircas tērcē),
  Un putras kalniem – bieza zafte virsū
  (Ne – viss un vienmēr sanāk kā caur …”ķēķi”),
  Uz naudas (SVEŠAS) – Milda (VĒL), kā dzīva
  (Ne – LATU nokauj “euro” sērga sīva),
  Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
  (Ne – “simtlatnieku” / “emigrantu” šaizes),
  Gan “pensīšos” var bezrūpīgi “kūkot”
  (Ne – ubaggrašus “pašvaldoņos” lūkot),
  Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
  (Ne – cer, ka šie “pa fikso atstieps kājas”) ~
  Par šito – “tautai” prieks, kas “valsti” ciena
  (Ko PAŠI “latv(ĀN)ieši” ‘laiž pēc piena’)!!!…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 6. Lai iet pie Skuteļa uz stand up comedy!

 7. Lai iet pie Skuteļa un stand up comedy taisa tur!!

 8. Tā Šomase izskatās (un uzvedas) kā tāda īsta krievuška.

 9. Mākslinieces ir Džemma Skulme un Maija Tabaka, nevis šis vulgārais radījums.

  • Nejauciet gleznošanu ar popkultūru vai lauku popmūziku. Gandrīz katru dienu kādā no ārzemju filmām lamājas, un ne tā vien, arī rok un popzvaigznes 9un ne-zvaigznes), kāpjot uz skatuves, saka, cik fuc.. skaista diena vai jauka publika, arī Latvijā atbraukuši. Pie tā ir pierasts. Saproti, kā gribi. Daži te LV ir iedomājušies, ka esam pārāka nācija pār citām. Neesam. Tāpēc beidziet sprauslāt par Lienīti. Viņai mēr bija todien pilns un gribējās parunāties, un tas bija vēsturiski.

 10. Šo tirādi varēja nodemonstrēt saeimas sēdē,būtu īstā vietā ,koncerta apmeklētāji to nebija pelnījuši.

 11. kāda māte, tāda meita. Māte slīcina taksīšus grāvī, meita piedzeras un rupji lamājas.

 12. uzkost vajag, draiskulīt!

 13. Būs jālūdz lai Aleksandrs Rudzs Daugavpils Kultūras pilī parāda tos slavenos “j…bannos” krēslus 🙂

 14. prieks,ka cilvēki aplaudēja,un pat cēlās kājās,viņai tak ir tīrā taisnība…tikai kretīni to nesaprot

 15. ‘JA ŠOMASI VECĀKI NAV BĒRNĪBĀ IEMĀCĪJUŠI,KĀ UZVESTIES<TAD KO JŪS GRIBIET???PAT DZIEDĀT NEMĀK!!!VIŅAI LATGALEI IR JĀATVAINOJAS PUBLISKI!!!

 16. Slima sieviete

 17. Nu kāpēc mēs vienam māksliniekam piedodam , bet citam nē.
  Katram gadās, tas taču nav katru reizi. Visi ir tikai cilvēki ar tiesībām kļūdīties.

 18. Ko tur vairs brīnīties – māksliniece jaunākajā trendā – šobrīd topā ir savu zemi, savu valsti lamāt un inteliģentiem izmantot lamu vārdus, arī bērniem mācot literatūras stundās.. Jautājums ir tikai – kur šādas tendences novedīs, bet tikai atbilde ir pārāk skumja…

 19. tatad jums vienalga kas notiek 10 minuutees ar zaali ,kura tiek celta kaajaas no joaniem kreesliem ???/

 20. vada jauniesu bernu studiju ,ttatad licenze IMizdota …nu un kaa uz to skataas tagad skalotaaji ,,,un izglitibas minstrija …vai tas berniem labs piemers ???

 21. vecākiem diezgan nedroši uzticēt savus bērnus……

 22. Kauna traips visai kultūras darbinieku saimei! Tādu apdzērušos ķēmu nudien nevajadzētu vairs laist uz skatuves….

 23. Nevar piedot, ja nav lūgts piedot. Šõ kazu ir jāboikotē 100%, pirmām kārtām visām valsts iestādēm!

  • Deputatu pakalu laizas ,ja cilveks pasaka to ko doma vins tulit neprot uzvesties .laikam jau runataji sanem tukstosus,ja sanemtu pensiju 115 Eiro menesi ,tad klusetu,lai laba veseliba Lienitei!

   • Kādas tur vēl domas? Dzērumā nošļupstēja kaut kādu “ты меня уважаеш??!” līmeņa penteri, ko otrā rītā nemaz neatcerējās drošši vien. Smieklīgi!

Draugiem Facebook Twitter Google+