×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. jūlijs, 2012
Drukāt

Slepkava sajuties kā Džokers

Foto - AFPFoto - AFP

Slaktiņu jaunās Betmena filmas pirmizrādē Kolorado štatā sarīkojušais 24 gadus vecais Džeimss Holmss saistībā ar šo noziegumu pirmo reizi stājies tiesas priekšā.

Iepriekš izmeklētājiem viņš atzina, ka uzbrukuma laikā sajuties kā Betmena filmu ļaundaris Džokers. Sentenialas pilsētā Arapaho apgabala tiesas zālē rudmatainais Holmss izskatījās saīdzis, viņš vairākas reizes visai dīvainā manierē acis vēra ciet un tad atkal vaļā. Sarkanbrūnā cietumnieka kombinezonā ģērbtā Holmsa skatiens, juristiem ar tiesnesi apspriežot procedūras jautājumus, bijis neizteiksmīgs. Pēc sēdes, kas ilga mazāk nekā desmit minūtes, Holmsu pavadīja laukā no tiesas zāles.

Holmss tiek apsūdzēts par 12 cilvēku nogalināšanu un 58 ievainošanu piektdien Denveras priekšpilsētas Auroras kinoteātrī jaunākās Betmena cikla filmas pusnakts pirmizrādes seansā. Sagaidāms, ka prokurori vēl šonedēļ pieprasīs Holmsam piespriest nāvessodu. Kolorado štatā kopš 1976. gada nāvessods izpildīts tikai vienu reizi. Nav nekādu šaubu, ka slaktiņu sarīkojis Holmss, apliecināja policija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+