Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. novembris, 2014
Drukāt

Smiltenes novada domes vadību uztic Gintam Kukainim

Foto: LETAFoto: LETA

Smiltenes novada domes nams.

Smiltenes novada domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Gints Kukainis (NA), informēja pašvaldībā.

Par Kukaiņa iecelšanu amatā pirmdienas pēcpusdienā ārkārtas sēdē nobalsoja 13 Smiltenes novada domes deputāti. Kopumā novada domes ārkārtas sēdē piedalījās 14 deputāti un viena vēlēšanu zīme bija nederīga.

Iepriekšējais Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis (ievēlēts pašvaldībā no “Reģionu alianses”) pirmdien atkāpās no sava ieņemamā amata. Mežulis darbu Smiltenes novada domē pārtrauca saistībā ar to, ka ir ievēlēts 12.Saeimā.

Mežulis pilsētas pašvaldības vadītājs bija no 2001.gada 28.decembra, un līdz ar novada reformu kļuva par Smiltenes novada domes priekšsēdētāju, tādējādi nostrādājot Smiltenē gandrīz 13 gadus.

Jau vēstīts, ka Mežulis no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta tika ievēlēts 12.Saeimā. Iepriekš Mežulis sacīja, ka Saeimā vēlētos strādāt Saeimas komisijās, kuras risina pašvaldību jautājumus.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+