Latvijā
Sabiedrība

Šobrīd pārdoti teju 20 000 biļešu uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem, zemessargi pircējus cienā ar tēju6

Cilvēki rindā pēc Dziesmusvētku biļetēm. Foto-Timurs Subhankulovs

Pirmajās divās Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības stundās jeb no sestdienas plkst.11 līdz 13 pārdotas 19 848 biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

No visām pārdotajām biļetēm internetā nopirkts 41,51%. Elektroniskajā rindā šobrīd gaida 76 169 cilvēki.

Uz 5.jūlijā Daugavas stadionā gaidāmo deju lieluzveduma “Māras zeme” ģenerālmēģinājumu līdz plkst.12 pārdotas 2235 biļetes, bet uz pašu lieluzvedumu 6.jūlijā un 7.jūlijā pārdotas attiecīgi 2949 un 3938 biļetes. Uz 7.jūlijā gaidāmo svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē pārdotas 1052 biļetes, bet uz pašu noslēguma koncertu 8.jūlijā – 8746 biļetes.

Vasiļjeva aicināja visus, kas pērk biļetes internetā, būt pacietīgiem, kā arī atgādināja, ka katrs pieprasījums “Biļešu paradīzes” interneta veikalam automātiski tiek uzņemts elektroniskajā rindā, par ko liecina paziņojums uz ekrāna.

“Tiklīdz rindā būs pienākusi jūsu kārta, varēsiet veikt pirkumu. Ja būsiet izgājis no sistēmas un mēģināsiet tajā ieiet no jauna, zaudēsiet iepriekš ieņemto vietu elektroniskajā rindā. Sekojiet uzrakstiem uz jūsu datoru ekrāniem! Laicīgi sagatavojiet maksāšanas līdzekļus, pārbaudiet kontu atlikumu, kartes, kodu kalkulatorus,” aicināja Vasiļjeva.

Savukārt biļešu tirdzniecības vietās Rīgā, pie Dailes teātra, Latvijas Nacionālā teātra un Nacionālās operas un baleta, Zemessardze nodrošina militārajās lauka virtuvēs vārītu tēju, lai padarītu biļešu pārdošanu un pirkšanu patīkamāku un veselībai draudzīgāku.
Apzinoties Latvijas valsts simtgades pasākumu norises nozīmību iedzīvotājiem, Zemessardze atsaucās uz Latvijas Nacionālā kultūras centra lūgumu atbalstīt pasākuma norisi. Cienājoties ar zemessargu sarūpēto silto tēju, var uzzināt par iestāšanos Zemessardzē, kā arī aplūkot militāro tehniku un ekipējumu.

Galerijas nosaukums
LA.lv