×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Soctīklos satraucas par šķietamu meitenes aplaupīšanu Muceniekos (6)

Ekrānuzņēmums, VPEkrānuzņēmums, VP

Vakar un šodien sociālajā tīklā “Twitter” Valsts policija saņēma ļoti daudz iedzīvotāju jautājumus par kāds “Twitter” lietotājas sniegto informāciju – par it kā notikušu noziegumu Muceniekos, uz kuru policija it kā neesot reaģējusi, informē VP, aicinot iedzīvotājus neizplatīt nepārbaudītu un dezinformējošu informāciju.

Pārbaudot šo informāciju, noskaidrots, ka “Twitter” lietotāja informāciju pārkopējusi no cita sociālā tīkla – portālā “Draugiem.lv” kāds lietotājs bija ierakstījis šādu tekstu: “Pie pieturas Mucenieku pašā centrā 17 gadīgai meitenei, kura atbrauca ar satiksmes autobusu, šie melnie vienkārši aizspieda muti un atņēma telefonu. Labi ka nepiekāva vai, vēl sliktāk, neaizveda uz mežu, kur tas ir visapkārt. Policija pat nemaz neatbrauca”.

Vēlāk noskaidrojās, ka šis sociālā tīkla lietotājs informāciju ieguvis no anonīma komentāra kādā ziņu portālā.

Rūpīgi pārbaudot saņemtos zvanus un iesniegumus saistībā ar notikumiem Muceniekos, Valsts policija ir noskaidrojusi, ka policijā šobrīd nav saņemta šāda informācija. Valsts policija aicina iedzīvotājus neizplatīt nepārbaudītu un dezinformējošu informāciju, kā arī klaji nosoda šādu rīcību.

Jāpiebilst, ka kļūstot aktuālam jautājumam par patvēruma meklētāju situāciju Eiropā, Valsts policija pastiprināti uzrauga situāciju Muceniekos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Francijā SKOLOTĀJS “atzinās” , ka “izdomājis” par konfliktu
  ar imigrantiem …

 2. Kā saka -nav dūmu bez uguns. Iespējams kaut kas arī notika. Bet tā kā nākošs mēness būs klāt jauna ..,tad tiek darīts vis iespējamais un neiespējamais ,lai nekāda informācija nenokļūtu pie tautas. Jo apsolīts ir,nauda iedota ir,un lai sēņu ēdāji nesatrauktos par daudz ,tad vis tiek apgriezts ar kājām gaisā. Tie ir tikai ziediņi,drīz būs odziņas,un tad gan būs …… !?!

 3. Ja man kāds saka, ka baidās par kaimiņu laupītāju ziņot policijai- es viņam ticēšu. Ja man kāds teiks, ka 70 % iesaukuma vecuma vīrieši – “bēgļi” labi uzvedas, es viņam neticēšu. Kāpēc? Tāpēc, ka man ir smadzenes.

 4. Paši rakstījāt, ka “Mucenieku” bēgļi – “musulmaņi sāk mācīt vietējās meitenes uzvesties”… Toreiz bēgļi meitenei teica, ka viņa nedrīkstot braukt ar riteni …
  Es personīgi nedomāju, ka tas ir izdomājums, ka ejot no autobusa šo meiteni musulmaņi apstādināja un sāka runāties … Iespējams, ka meitene, zvanīja pa telefonu uz mājām, ka ir jau atbraukusi, lai nāk pretī …
  Drīzāk vajadzētu uztraukties, ka nevienu trekno mentu ģenerāli ar resno pakaļu nevar piedabūt atbraukt uz Muceniekiem, lai iepazītos ar REĀLO situāciju miestā …ka ir nepieciešamas policijas patruļas! Ja Eiropā ar visām patruļām NETIEK galā ar bēgļu krimnoziegumiem, tad mūsu ībļi vēl jo vairāk, tāpēc labāk vispār …nerādās …
  Muceniekos dežurē tikai kāds dežurants. Bēgļi jūtas brīvi un klaiņo pa miestu …

  • ministrs teica ka problēmu nav Atbildēt

   atiecigi policisti drīkst mierigi gulet ne par ko neuztraukties, iesniegumus nepieņemt uz izsaukumiem nebraukt…..

 5. komentārs jau gan tieši to ari apliecina ka policija nereaģē nekādā veidā, tad protams ka nekādu ” ziņu” policijā nav. man savulaik pašvaldibas policists pagalmā instrumentus nozaga, un policija ar iesniegumu nepieņēma, jo es ar čekiem lūk nevareju pieradit ka man vispār tādi ir bijuši

Draugiem Facebook Twitter Google+