Horoskopi un mistika
Horoskopi

Spožie prāti: 3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir ļoti erudīti0

Foto: Pixabay

Daudzi cilvēki uzskata, ka par ģēnijiem nepiedzimst, bet kļūst. Taču astrologiem šajā sakarā ir citi uzskati. Viņi ir pārliecināti, ka zvaigznes spēlē lielu lomu arī tajā, cik daudz dzīves laikā katrs cilvēks sevi spēj attīstīt intelektuāli.

Katrai horoskopa zīmei ir savas stiprās un vājās puses. Kad runa ir par intelektu un prāta spējām, daži horoskopa zīmju pārstāvji izceļas uz pārējo fona. Kuras zīmes astrologi uzskata par viserudītākajiem cilvēkiem?

1. Ūdensvīrs

Šīs horoskopa zīmes aizbildnis ir Urāns – pārmaiņu, brīvības un jaunu iespēju planēta. Ūdensvīri atšķiras no citiem cilvēkiem ar savu ziņkāri un vēlmi visu darīt pa savam. Neatkarības sajūta bieži viņus dzen uz priekšu atklāt aizvien jaunas un oriģinālas idejas. Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti daudzpusīgs prāts, viņi ir spējīgi rast izeju no jebkuras dzīves situācijas. Turklāt mērķtiecība palīdz viņiem izvirzīt lielus mērķus savā dzīvē un tiem arī sekot.

2. Jaunava

Planēta Merkurs šos cilvēkus ir apdāvinājusi ar izcili analītisku prātu un spēju koncentrēt savu uzmanību. Jaunavu domas nekad nav haotiskas, kas palīdz šiem cilvēkiem arī ikdienā rīkoties pārdomāti un racionāli. Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, nekad netērē savu laiku “pa tukšo” – viņi visas savas zināšanas un prasmes veltīs tikai tiem darbiem, kas, viņuprāt, ir to vērti. Jaunavu zīmē dzimušie cilvēki ir brīnišķīgi ārsti un izmeklētāji.

3. Dvīņi

Un vēl vieni Merkura “bērni”. Dvīņi arīdzan var palepoties ar lielisku, loģisku domāšanu, lieliski attīstītu intelektu un erudīciju. Visbiežāk šie cilvēki demonstrē izcilu saprātu un ziņkāri jau agrā vecumā. Tāpat šiem cilvēkiem piemīt fenomenāla atmiņa un spēja iegūt vajadzīgo informāciju. Viena no spilgtākajām šo cilvēku rakstura īpašībām – apbrīnojama spēja pielāgoties dažādām situācijām.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav vēlams uzsākt jaunas attiecības! Horoskopi 21.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO: Baltijas ceļa 30. gadadienai veltītais atceres pasākums pie Brīvības pieminekļa
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs Jūrmalas posmā sasniedz astotdaļfinālu
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
FOTO: Viļņā “Baltijas ceļa” gadadienā sadodas rokās vairāk nekā 12 000 cilvēku
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Lucavsalā notiek grupas “Skyforger” metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” atjaunotais uzvedums
1 stunda