Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Sprādzienā Stambulā desmit bojāgājušie

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Papildināts viss teksts

Eksplozija notika Sultanahmetas laukumā netālu no Teodosija obeliska.

Vairāki Turcijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka līdzās ārzemju tūristu grupai uzspridzinājies terorists pašnāvnieks, un ka ievainoto vidū ir vairāki tūristi no Vācijas. Tomēr oficiāla apstiprinājuma tam nav.

Stambulas pašvaldības paziņojumā teikts, ka notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu, kas ir eksplodējis un kas sarīkojis šo sprādzienu.

Uz notikuma vietu tika nosūtītas ātrās palīdzības mašīnas un policija, vēstīja oficiālā ziņu aģentūra “Anadolu”.

Policija norobežoja notikuma vietu un neļāva cilvēkiem tuvoties, rēķinoties ar iespēju, ka varētu notikt otrs sprādziens.

Turcijas premjerministrs Ahmets Davutolu saistībā ar sprādzienu ir sasaucis augstu par drošību atbildīgu amatpersonu sanāksmi, kurā paredzēts piedalīties arī iekšlietu ministram un iekšējās drošības dienesta priekšniekam.

Stambulas galvenajā tūrisma rajonā Sultanahmetāatrodas tādi tūrisma objekti kā Topkapi pils un Zilā mošeja.

Ārlietu ministrijas (ĀM) rīcībā šobrīd nav informācijas par otrdien Stambulā notikušajā sprādzienā cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem, pastāstīja ĀM preses sekretārs – vēstnieks Raimonds Jansons.

Jansons apliecināja, ka ĀM un Latvijas vēstniecība uztur kontaktus ar Turcijas varasiestādēm.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+