Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
12. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Sprādzienā Stambulā desmit bojāgājušie

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Papildināts viss teksts

Eksplozija notika Sultanahmetas laukumā netālu no Teodosija obeliska.

Vairāki Turcijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka līdzās ārzemju tūristu grupai uzspridzinājies terorists pašnāvnieks, un ka ievainoto vidū ir vairāki tūristi no Vācijas. Tomēr oficiāla apstiprinājuma tam nav.

Stambulas pašvaldības paziņojumā teikts, ka notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu, kas ir eksplodējis un kas sarīkojis šo sprādzienu.

Uz notikuma vietu tika nosūtītas ātrās palīdzības mašīnas un policija, vēstīja oficiālā ziņu aģentūra “Anadolu”.

Policija norobežoja notikuma vietu un neļāva cilvēkiem tuvoties, rēķinoties ar iespēju, ka varētu notikt otrs sprādziens.

Turcijas premjerministrs Ahmets Davutolu saistībā ar sprādzienu ir sasaucis augstu par drošību atbildīgu amatpersonu sanāksmi, kurā paredzēts piedalīties arī iekšlietu ministram un iekšējās drošības dienesta priekšniekam.

Stambulas galvenajā tūrisma rajonā Sultanahmetāatrodas tādi tūrisma objekti kā Topkapi pils un Zilā mošeja.

Ārlietu ministrijas (ĀM) rīcībā šobrīd nav informācijas par otrdien Stambulā notikušajā sprādzienā cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem, pastāstīja ĀM preses sekretārs – vēstnieks Raimonds Jansons.

Jansons apliecināja, ka ĀM un Latvijas vēstniecība uztur kontaktus ar Turcijas varasiestādēm.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+