×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas

Foto - LETAFoto - LETA

Askolds Kļaviņš

“Ja mēs abstrahējamies no patiesās gaisa kvalitātes, tad politiskā līmenī ir izdevīgi, ka Rīgā ir slikts gaiss.” Rīgas domes Vides pārvaldes priekšnieks Askolds Kļaviņš (LETA)

G.Š.: “Jācer, ka politiķi šo izdevīgumu nepārkraus uz nodokļu maksātājiem, tiklīdz Brisele uzliks pusmiljona eiro sodu par slikto gaisu Latvijas galvaspilsētā.”

 

 

Foto: LETAFoto: LETA

Guntis Ulmanis

“Pie visas tās kritikas, ko mēs runājam par Lembergu, politiķiem [no viņa] būtu jāmācās, cik ļoti cieši ir jāieķeras politiskajā pīrāgā un cik ļoti ir jācīnās par savu vietu, par savu pozīciju un interesēm.” Eksprezidents Guntis Ulmanis (LTV)

G.Š.: “Baidos, ka Latvijas politiskais pīrāgs ir par plānu, lai apmierinātu uzreiz vairāku negausīgu rīmu apetīti.”

 

 

 

 

 

 

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Andris Ameriks

“Pirmsvēlēšanu cīniņā partijas rīkojas kā trolejbusā – otram sēdvietu nedod.” Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“LA”)

G. Š.: “Cīņā par ietekmi un amatiem tā aina Saeimas tramvajā ir stipri krāšņāka. Te redzam nemitīgu grūstīšanos un apsaukāšanos pat vienas komandas spēlētāju starpā. Tiek tverta katra izdevība, lai klupinātu blakus stāvošo. Tikmēr dažs spītīgi iesēdies divos krēslos. Katram aiz ādas ir doma, kā citu apvest ap stūri vai apspēlēt. No simta tikai retais gatavs labprātīgi izkāpt savā galastacijā, ja tāda pienākusi, un arī tad nav zināms, vai šo lēmumu pieņēmis pats.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+