Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Stiprinās piederības sajūtu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts kanceleja plāno tērēt 81 200 eiro komunikācijas pasākumiem, lai “stiprinātu iedzīvotāju piederības sajūtu Latvijai, kā arī nodrošinātu sabiedrības izglītošanu par demokrātijas un eiropeiskām vērtībām, veicinot tās saliedētību”. Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija vakar atbalstīja līdzekļu piešķiršanu šim mērķim. Valsts kancelejas pārstāvji Budžeta komisijas sēdē skaidroja, ka šīs komunikācijas aktivitātes plānotas oktobrī un pirms valsts svētkiem 18.novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. post-padomju valdniekiem gan vajadzētu apjēgt, ka okupantu līdztiesība nekādu “piederības” sajūtu okupēto teritorijai nerada. Vēsture liecina, ka tie vienmēr ir saglabājuši piederību savai impērijai un savai “krievu pasaulei”.
    Starp citu, okupācija beidzas tikai pēc deokupācijas, kura iekļauj sevī arī okupācijas seku likvidāciju (pēc definīcijas)! Un tiem vadošajiem “kosmopolītiem”, kuri reiz bijuši tikpat vadoši komunisti un šo deokupāciju nav kārtīgi veikuši, – būtu tagad pie tās jāpiestrādā un “5.kolonna” jā-de-ko-lo-ni-zē.
    Un tas jāizdara – pirms to nāk “glābt” Putins un sākas 3.pasaules karš.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+