×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Stokholmas policija iesaistās pazuduša plīša lācīša meklēšanā

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Stokholmas policija iesaistījusies pazuduša plīša lācīša meklēšanā, ievietojot “pazudušā lācīša” fotogrāfiju policijas oficiālajā “Facebook” profilā, vēsta laikraksts “The Local”.
Pagājušajā nedēļā Stokholmā parādījās izlīmētas lapiņas, kurā kāda jauna ģimene lūdza palīdzību meitiņas Tairas pazudušā lācīša atrašanā.

Izlīmētajās lapiņās redzama rotaļu lācīša fotogrāfija ar uzrakstu “Vai tu esi redzējis manu lācīti?” un apraksts, kur rotaļlieta varētu būt pazudusi.

Vienu no plakātiem pamanījis vietējais policists, kurš to nofotografējis un pievienojis policijas “Facebook” vietnē, aicinot iedzīvotājus palīdzēt lācīša meklēšanā.

“Iesakot šo fotogrāfiju citiem lietotājiem, izplatot šo informāciju un turot acis vaļā, mēs kopīgiem spēkiem varam panākt, lai Taira atgūst savu mīļoto lācīti,” teikts policijas paziņojumā.

“Nogādājiet lācīti tuvākajā policijas iecirknī, lai Taira var atgūt savu draugu!”

Dienas laikā plakāta fotogrāfiju citiem lietotājiem ieteikuši vairāk nekā 600 lietotāji, vairumam paužot atbalstu kampaņai un jūtot līdzi meitenītei, kas pazaudējusi lācīti.

Tikmēr viens lietotājs paudis neapmierinātību, apšaubot policijas prioritātes.

Atbildē uz kritiku Stokholmas policija norādīja, ka sludinājumu portālā ievietojis policists ārpus saviem darba pienākumiem, līdz ar to valsts budžetā tas nekādas izmaksas nav palielinājis.

“Ja mēs ar divu minūšu darbu varam palīdzēt viņai atgūt savu draugu, mēs teiktu, ka tas ir labs prioritāšu sadalījums,” norādīja policists.

Tomēr, neskatoties uz papildspēku iesaistīšanu, lācītis līdz pirmdienai vēl nebija atradies.

“Mēs vēl neko neesam dzirdējuši, bet ir jauki apzināties, ka cilvēki vēlas palīdzēt,” stāstīja Tairas mamma.

“Šis lācītis viņai ir ļoti mīļš. Bez tā viņa nevar naktī lāgā pagulēt, un, pamostoties no rīta, viņa to meklē,” sacīja māmiņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+