Latvijā
Kriminālziņas

Strādnieks apzog darba devēju0

Foto – Shutterstock

Valsts policija (VP) aizturējusi kādu 1964.gadus vecu vīrieti, kurš no būvobjekta, kurā strādāja, nozadzis divus velosipēdus un perforatoru, aģentūra LETA uzzināja VP.

Augusta beigās pie policijas vērsās kāds vīrietis, no kura būvobjekta bija nozagti minētie priekšmeti.

Likumsargi sāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka cietušais vīrietis savas privātmājas teritorijā Juglā veicis būvdarbus. Viņš bija nolīdzis kādu personu, kura uz noteiktu laiku strādāja būvobjektā.

Taču strādnieks, izmantojot dara devēja uzticību, nozaga divus velosipēdus un perforatoru. Zādzības brīdī vīrietis bija alkohola reibumā.

Veicot operatīvos pasākumus, vakar, 18.septembrī, VP Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki Latgales priekšpilsētā aizturēja iespējamo vainīgo personu.

Policisti noskaidroja, ka vīrietis nozagtās mantas pārdevis lombardā.

Ņemot vērā, ka kopš mantu zādzības izdarīšanas līdz aizdomās turētās personas aizturēšanas dienai ir pagājis ilgāks laiks, likumsargiem neizdevās atgūt vīrietim piederošās lietas.

Aizturētais vīrietis ir dzimis 1964.gadā un jau iepriekš sodīts par mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu persona var tikt sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un 20.septembrī tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

LA.lv