×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Straujumas ārštata padomnieki – Biķis, Medene un Pētersone – Godmane (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) iecēlusi sev trīs ārštata padomniekus, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Par Straujumas ārštata konsultatīvo darbinieci nacionālās drošības jautājumos kļuvusi Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane. Viņa bija ārštata padomniece šajos jautājumos arī iepriekšējam valdības vadītājam Valdim Dombrovskim (V).

Par ārštata konsultatīvo padomnieci jaunatnes politikas jautājumos iecelta Linda Medene, bet par Straujumas padomnieku tautsaimniecības jautājumos – Latvijas Darba devēju konfederācijas biedrs Juris Biķis. Iepriekšējam valdības vadītājam nebija ārštata padomnieka jaunatnes politikas jautājumos, savukārt par tautsaimniecību viņu konsultēja Gints Freimanis.

Iepriekšējam premjerministram kopumā bija astoņi ārštata padomnieki – projektu vadības, nacionālās drošības, nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas jautājumos. Dombrovski konsultēja arī par zinātnes un izglītības, Eiropas politikas, finanšu, tautsaimniecības un lauksaimniecības jautājumiem. Pēc tam, kad Dombrovskis pameta premjera amatu, darbu zaudēja arī viņa ārštata padomnieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tādi padomnieki ,kas māk apšmaukt kā Bikis,tak vajadzīgi valdībā .Godīgiem tur iekšā netikt .Vecā Klukste viņai vēl padomniekus ??priekš kam .klukstei vieta kūtī pie cāļiem .

  2. Jo vairāk padomnieku , jo lielāks eksperts ! Ka tik ”privātais sektors” neaizmāna … tad gan būs pasaules gals klāt …

  3. Ja valsts vaditajiem pasiem nav galvas uz pleciem, tad tadam ar steigu javacas prom no valdosas klikes! Pietiek ar vienu padomnieku, nevis savakt tur visus savus radus un draugus, kuri nav nemaz isti padomnieki, bet gan padomataji, ka izmanit naudu no ta jau nabadziba novestas tautas!!!

  4. ko var rakstīt un darit tādas stulības. cik valstij atkal tie birokrāti neizmaksās?Lai Straujuma pasēž pensijā ar iztikas minimumu, tā jau neprata neko sakarīgu pateikt, viļāja pa muti kā karstu kartupeli

  5. Biķim vēl pa maz,cik naudu nopelnījis Furniera akcijās,nodokļus nemaksājot,strādniekiem nevienu akciju pat nepiedāvāja,tās sagrābās pat tādi kas koku redzējuši tikai mežā.Vē jālien padomniekos,tur atkal saņems ne mazu nodokļ maksātāju naudu,Un vispār ,cik tādu liekēžu mums saeimā it bez tiem simtu (gudrajiem)kas tautai jāuztur.Paši dzīvo kā nieres taukos,bet parastam jāiztiek no minimālās un jāapmaksā viņu treknās dzīres.Ārprāts,cik vēl tauta visu pacietīs,cik ilgi…..

  6. Drīz saeima no vieniem padomniekiem vien sastāvēs,likvidēsim ministru posteņus!Tā vien liekas,ka Latvijā
    ierēdņi aug kā sēnes pēc lietus!Birokrātija sit augstu vilni!

  7. LA.LV jūs kurā gadā dzīvojat ???

Draugiem Facebook Twitter Google+