Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju 0

Foto:Pexels

Saule caur Strēlnieka zodiaka zvaigznāju iet no 22. novembra plkst. 11.01 līdz 22. decembra plkst. 0.22.

No 22. novembra līdz 22. decembrim Saule būs Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Pilnmēness būs 23. novembrī plkst. 7.39 un 22. decembrī plkst. 19.48. Jauns Mēness cikls sākas 7. novembrī plkst. 18.02 Skorpiona zodiaka zvaigznājā un 7. decembrī plkst. 9.20 Strēlnieka zodiaka zvaigznājā.

Līdz 7. decembrim Merkurs vēl būs retrogradā stāvoklī, tāpēc jābūt uzmanīgiem, kārtojot dažādus juridiskus jautājumus un aizpildot dažādu veidu anketas un veidlapas, jo iespējamas neuzmanības kļūdas. Novembra beigās un decembra pirmajā pusē Merkurs būs saspringtos aspektos ar citām planētām, tāpēc bieži mainīsies informācija, būs kavēšanās vai daudz kas tiks atlikts uz vēlāku laiku vai atcelts vispār.

13. decembrī Merkurs ieies Strēlnieka zvaigznājā un būs tur līdz gada beigām. Merkuram atgriežoties ierastajā kustībā un mazinoties saspringtajiem aspektiem ar citām planētām, uzlabosies informācijas apmaiņas kvalitāte un elektronisko sakaru līdzekļu darbība.

Novembrī Venera būs Svaru zodiaka zvaigznājā. Tas radīs labvēlīgus nosacījumus, lai sakārtotu iestrēgušās darba un personīgās attiecības. Šajā laikā jācenšas izvairīties no spontānas rīcības emociju uzplūdu brīdī, jo tas var radīt pārprastas situācijas un zaudējumus.

2. decembrī Venera ieiet Skorpiona zvaigznājā un būs tur līdz gada beigām. Ja patiesi vēlaties kādu iepriecināt svētkos, tad izvēlieties dāvanai kaut ko personīgu, tikai tam cilvēkam domātu.

Marss no 16. novembra līdz gada beigām būs Zivju zvaigznājā, tas radīs vēlmi peldēt pa straumi, tāpēc būs grūtāk koncentrēties darbam. Kaut arī domās būsiet jau Ziemassvētku laikā, tomēr centieties darbus pabeigt noteiktajā termiņā, lai iekavētie darbi nesabojā svētku noskaņu.

Saistītie raksti

Jupiters būs Strēlnieka zīmes pirmajā trešdaļā. Tas nozīmē, ka sabiedrībā primāri būs ar drošību, veselību un materiālo labklājību saistīti jautājumi. Sabiedrība būs neapmierināta ar atbildīgo amatpersonu un valsts iestāžu nesaimniecisko darbību iekasēto nodokļu izsaimniekošanā.

Saturns joprojām turpina savu kustību pa Mežāža zīmes pirmo trešdaļu. Tāpēc aktuāli ir primārie jautājumi stabilitātes nodrošināšanai – kas notiek veselības, izglītības un darba tirgus jomās. Arvien biežāk atklāsies daudzu atbildīgu personu kompetences trūkums un nespēja konstruktīvi risināt situācijas, kas prasa tūlītēju rīcību.

LA.lv